Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz embernek minősülök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz embernek minősülök?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 5 éve vagyok együtt a párommal. ő férfi létére rendkívül szorgalmas, ha kell főz, takarít, vásárol stb. a legtöbb ember emiatt imádja is, sokszor viccesen meg is jegyzik, hogy nagyon becsüljem meg mielőtt valaki lecsapja a kezemről. a baki csak az, hogy (szerintem kiskori traumából adódóan) a párom rendkívül sokat hazudik és titkolózik, látszólag minden különösebb ok nélkül, olyan dolgokban is amik amúgy engem nem is érdekelnének, viszont (főleg a kapcsolatunk elején) elég komoly dolgokról is hazudott már. erről senki sem tud, mert ezek neki olyan magánügyei amiket nem szívesen mondok el másnak, (volt amit azért nem mertem elmondani senkinek mert szégyelltem, hogy annak ellenére is együtt voltam még vele) de engem borzasztóan nyomaszt a tudat, hogy nem tudom hihetek-e neki, mert ezelőtt is volt, hogy évekig eltitkolt valamit. én egy ideje már úgy érzem teljesen kiábrándultam belőle emiatt.

szerintetek ez elég nyomós ok arra, hogy egy ember 5 év után kiábránduljon a másikból, főleg, ha a másik olyan törődő mint amit az első sorokban leírtam, vagy csak telhetetlen pcsa vagyok? jöhet hideg-meleg, tényleg szeretném reálisan felfogni a helyzetet.



2018. okt. 11. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csinálhat bármit ha egy hazugláda,beteges hazúdozó,ezt semmivel se lehet kompenzálni,ez a legrosszabb,már rég kidobtam volna.
2018. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy telhetetlen pitsa... normális igény a részedről, hogy akit szeretsz abban meg akarsz bízni. Nem jó érzés mindig azon sakkozni vajon miben hazudik most.


Jogos, hogy nem akarsz mellette maradni.

A párkapcsolat alapkövei:

SZERETET-TISZTELET-BIZALOM-KOMMUNIKÁCIÓ-SZEX

nálatok a bizalom és kommunikáció nem müködik. Enélkül pedig nem megy.

2018. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút elegendő indok rá. Ezek után neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél a kapcsolattól, de mindkét út teljesen érthető. Ha úgy döntenél, hogy kitartasz mellette, akkor ülj le vele megbeszélni (nem vádlóan), hogy ez téged mennyire zavar, és hogy szeretnéd, ha változna, mert így nem tudsz bízni benne. Javasolhatod neki pszichológus felkeresését is, aki segíthet ezen túllépni.

Ha viszont otthagynád, az is teljesen érthető, mert ez tényleg alapjaiban rendíti meg a kapcsolatotokat. Fiatal vagy, találhatsz másik (jobb) barátot is.

2018. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen összejöttél egy pasival (gondolom ő sem volt sokkal idősebb), aki már akkor is, és azóta is hazudozik, és még saját magad okolod amiatt, hogy kiábrándultál? Sajnállak, mert a kérdésből látni, hogy nagyon el lett baxva a tinikorod egy ilyen idióta miatt, de az előnye, hogy még mindig tök fiatal vagy és találhatsz magadnak egy rendes pasit.
2018. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!