Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme elmondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elmondani egy olyan embernek, hogy szeretem aki többször mondta, hogy nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Sose mondtam el neki eddig, hogy szeretem.

De ő már az elején megmondta, hogy nem lesz köztünk semmi.


2018. okt. 8. 13:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Mondd csak, te értelmi fogyatékos vagy? De most komolyan kérdezem!

Mit nem lehet azon érteni, hogy ő nem akar semmit!

Akkor te mit rugózol még mindig ezen a témán?

2018. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1 tanulj meg értelmezni, köszi

Nyilván tudom, hogy nem lesz kóztünk semmi de a kérdés az, hogy van e értelme hogy így elmondjam neki? Mert ezt még mindig nem tudja. Attól hogy ez nem fog változtatni a kettőnk kapcsolatán nem tudom meddig bírom még titkolni ezt.

2018. okt. 8. 13:16
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Te tényleg agyilag beteg vagy.


De leírom neked, mert látom, hogy olyan buta vagy, hogy magadtól nem jössz rá:

Nincs értelme elmondanod. Minek? Ezzel csak magadat égetnéd be, megalázkodsz, kitárulkozol egy olyan embernek, aki lesz..r téged.


Remélem most már ez el tud jutni az agyadig.

2018. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem a kérdező egy nő.
2018. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, hogy mi lenne ezzel a célod. Ha az, hogy feleslegesen megalázd magad, akkor hajrá.
2018. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges, egyszerűen semmi értelme elmondani.
2018. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem voltak haverjaim, akik nők voltak, de ha valamelyik kitalálja, hogy szerelmes belém, akkor már csak az ő kímélése miatt is tartanám a távolságot a továbbiakban.


Szóval kérdező, ezzel valószínűleg el fogod taszítani magadtól teljesen a célszemélyt, igazából rajtad áll. Nem tudom, minek rugózni ezen, ha már úgyis tudod, hogy nem akar semmit.

2018. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Csak akkor látom értelmét, ha mondjuk ezzel megnyugszol. Van, hogy így egy feszültséget leveszünk magunkról. És tovább léphetünk.


Én is 1x ezért mondtam el egy srácnak hogy szerelmes vagyok belé. Amíg magban tartottam, csak örlödtem mindig. Mikor elmodtam/kimondtam utána tovább tudtam lépni.


Van az az áltlános nézet, hogy az van a "fölényesebb" pozicióban, aki tud a másik érzéseiről. Ez szerintem egy hibás értelmezés. Ha a fiú semmit nem akar, akkor teljesen mindegy, hogy tud-e róla vagy sem. Benned viszont sokminden lezajlik. Ha őszintén elmonjuk az érzéseinkent nem alázkodunk meg senki előtt.

2018. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Elmondhatod neki, de ez nem fog változtatni az érzésein. Attól, hogy nem mondtad, ő még láthatja rajtad. Abban az esetben van reményed arra, hogy több lehet köztetek, ha azóta közelebb kerültetek egymáshoz, és másképp áll hozzád, mint az elején, elképzelhető olyan eset, hogy az első benyomás nem volt jó, vagy akkor nem állt készen egy kapcsolatra, vagy volt neki más, és változás történt a te javadra. De ha ilyen nincs, akkor valószínűleg csak annyi fog történni, hogy te kiadod magadból ezt a dolgot, és ennyi.
2018. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
A kérdező egyértelműen férfi, tegyék meg tétjeiket.
2018. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!