Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem azt hogy túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem azt hogy túlságosan rám van tapadva vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Három hete vagyunk együtt. Előfordult hogy nem írtam neki egyből, hanem később írtam, erre kérdezte hogy mi kapcsolatban vagyunk-e egyáltalán, meg hogy ő mindig egyből ír nekem. Egy nap többször is megkérdezi mit csinálok, leírom neki, aztán még arra is rákérdez részletesen. Ha együtt megyünk valahova is úgy érzem mintha sorosan a nyomomban lenne. Pl. elsétálok valahova megnézek valamit, és pont odajön ő is. Nincs is olyan perc, hogy ne mondana rám valami szépet.
2018. okt. 11. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez túlzás, nem normális.
2018. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hol szeditek össze ezeket a mániákus elmeháborodottakat? Itt?
2018. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!