Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan beszólogatnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan beszólogatnak a barátom miatt, folyton sírok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párom nem csúnya srác, csak nem szokványos a külseje, ezért az ismerőseim folyton beszólogatnak miatta. Nagyon szeretem őt és folyton sírok emiatt, na nem azért, mert az egómat bántja, hanem mert őt bántják és ez nekem fáj nagyon. Mit csináljak az ilyen rosszmájú barátokkal/rokonokkal/kollégákkal?
2018. okt. 5. 15:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
39%
Milyen az a nem szokványos?
2018. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondanám nekik, hogy a te döntésed, hogy kivel vagy együtt és ez neked bántó, hogy így beszélnek róla úgyhogy fejezzék be.
2018. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nekem bűzlik ez az egész. Egy embert nem utál és nem savaz ennyire mindenki, látszólag ok nélkül. Mert kb. az egész ismerettségi köröd ellene van, nem csak 1-2 embernek böki a csőrét. Hiszen ha így lenne, azt lehetne mondani, hogy irigyek, rosszindulatúak stb., de hogy senki sincs kibékülve vele, ez már arra enged következtetni, hogy igenis a sráccal van a baj. Ami nem is feltétlenül a külseje.
2018. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem biztos h a sráccal van a gond több oka lehet h rászáltak.sztem tedd próbára őket!közöld velük h majd akkor taliztok ha elfogadják a palid...ha nem akkor majd nagy ritkán ossze futtok max egyszer egyszer azt ha akkor is rajta csámcsognak max nem találkozol velük..na puff..
2018. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen barátokra kinek van szüksége?
2018. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenek nem baratok.
2018. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Közölheted velük, hogy semmi közük hozzá, és fejezzék be a kekeckedést. Ne sírj, hanem állj ki érte!
2018. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem szokványos? Magyarul?

Jason Voorhes, úgy néz ki? vagy Freddy Krueger?

Persze válaszolva a kérdésedre,Ki kéne állnod érte,nem sírnod...

2018. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sírni*
2018. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Addig eressz vért a pucádba és kezdj el kiállni érte, amíg ki nem dob a ... fenébe.


Mert egy idő után meg lehet ám unni, hogy akit szeretsz, egyszer nem áll ki érted, de bőgni, mint egy fürdős hivatásos, azt bezzeg tud.


Amúgy engem is érdekel, mit értesz, nem szokványos külső alatt.

Raszta? Agyon tetovált? Vagy mi?

2018. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!