Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Az első munkanapunkon már elkezdte egy nő többször is megérinteni a barátom vállát. Látszólag jól érezték magunkat. Nevetek, lökdösték egymást. A barátom meg is hívta a nőt a munkahelyen egy kávéra. Végig hagyta hogy a nő fogdossa a vállát. Múltkor voltunk egy társaságban ahol a barátom előttem mondta egy másik nőnek hogy mi csak nyílt kapcsolatban vagyunk. Annyira fájt nem tudtam mit szólni csak sírtam. A barátom persze nem folytatta tovább. Azt mondta bosszúból tette a múltkoriért.

2018. okt. 12. 23:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Utanna mintha meg unta volna azt a nőt. Már másik nő társaságában volt. Egyfolytában egymásnak segítettek és látszólag is keresték egymás társaságát.
2018. okt. 12. 23:53
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

> Múltkor voltunk egy társaságban ahol a barátom előttem mondta egy másik nőnek hogy mi csak nyílt kapcsolatban vagyunk


Lapát

2018. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"Azt mondta bosszúból tette a múltkoriért." És az mi volt kérdező ?

32/f

2018. okt. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy selber schuld...
2018. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ügyesen megtaláltátok egymást; nemtom, mérlegeld, gondold át, fontold meg, hogy érdemes-e ebbe a kapcsolatba még energiát fektetni.Még szerintem amúgy van benne potenciál, mármint lehetséges, hogy nincsen minden veszve; és helyre hozhatók, elsimithatók a dolgok.
2018. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
*De akkor beszéljétek meg. Mindenképp. Hogy elképzelitek-e együtt a kövi akár 60 évet vagy többet is akár, amennyit akartok.
2018. okt. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
*De mondjuk ezt nemtom kell -e konkrétan így kimondani, h következő 60 évre mik a tervek, azt mind veled tervezi -e , meg te is ővele
2018. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem érdemes erőltetni.
2018. okt. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Na én ott mentem volna el, amikor azt mondta, hogy nyílt kapcsolat. "Úgy bizony, úgyhogy drága, én ma màsnal leszek este, nektek jó szórakozást. De ha korán hazaérek, lehet, hogy beszàllok." Aztán mosolyogva el.

Szerintem nyugodtan szakíts vele üzenetben, egy telefonhívàst nem ér meg. Vagy nem ez a kérdés?

2018. okt. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén, te bajod! Te vagy akkor a gyökér h elnézed ezt és vele maradsz még mindig.

Itt rimánkodsz gyk-n, de este a faxt szopod megint.

2018. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!