Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Mit reagálnátok ha egy férfi a barátnőtök társaságában megjegyezné nektek. Hogy lehetnél kicsit magabiztosabb és lehetne több önbizalmad is. A barátnőtök meg ezen elkezdene nevetni. Szerinte vicces volt ahogy mondta és nem azért nevetett mert igy van. Hanem mert pont fordítva.


Nem az a furcsa ha valakinek megvan a veleménye rólam. Teljesen mind1 hogy jó vagy rossz. De ez normális hogy kinevetünk valakit akit szeretünk? Lehet hogy tényleg csak túl reagálom. De ha valaki bármit mondana a barátnőmről eszembe se jutna kinevetni. Sőt rosszul esne nekem ha valaki úgy beszelne vele..


2018. okt. 11. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Túlreagálod.
2018. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Túlreagálod, eléggé hiperérzékeny lehetsz.
2018. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőd nem barátnőd, és nem tudott uralkodni magán.


Dobd ki. Érzed te is, hogy valami nem oké a cselekedetével.Jól érzed. A rejtett irigység mutatkozott meg-csak nem tudta kontroll alatt tartani magát.

2018. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Ha ezt a hozzászólást tényleg ehhez a kérdéshez írtad, akkor attól tartok, nálad a szövegértési készség hiánya mutatkozott meg. xD

2018. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Most hiába állítjátok be a kérdezőt hiszti Krisztinek, valljuk be, ez mindenkinek rosszul esne. Az addig oké hogy nem tört kina III. VH, de azért ez parasztság na.
2018. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Neked nincs önbizalmad és ezért mondta. Barátnőd is egyet ért vele. Te meg most megsértődtél, mert tényleg nincs önbizalmad.


Az én önbizalmamat nem kérdőjelezi meg az, ha vki mond egy kritikát, amit nem tartok jogosnak. Hadd mondja bmeg, azt hisz amit akar. Fiatalabb koromban egy gyárban dolgoztam suli mellett, hogy legyen pénzem, egyik munkásnak meg nem voltam szimpi és azt terjesztette rólam, hogy kicsi a farkam és impotens vagyok. Mivel egyik sem igaz, nem nagyon érdekelt, hogy ezen röhögcsélnek.


De mondom, ha lenne önbizalmad, nem is rugóznál ezen a kérdésen, de mivel nincs... Tegyél ellene.

2018. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Most hiába állítjátok be a kérdezőt hiszti Krisztinek, valljuk be, ez mindenkinek rosszul esne." A magad nevében beszélj, köszi, nekem egyáltalán nem esik rosszul az ilyesmi.
2018. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké. Akkor a magam nevében beszélek. Elnézését az általánosításért.

NEKEM rosszul esne ha egy barátnőm kinevetne. Főleg mások előtt. Én megértem a kérdezőt, ennyi. A rommá pontozást viszont nem igazán értem, de ha nektek ez esik jól, akkor csináljátok. :)

2018. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!