Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre? Szakítanátok? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy figyelmetlenség miatt lett gyanús a barátnőm. Írtam neki, egy szép üzenetet mikkor nem találkoztunk. Ugye ő ezt megörökítette egy screen shot formályában. Amit le is mentet és elis küldte hogy biztos hogy meglegyen. Ott láttam egy beszélgetést 2 sráccal. Egyiknél csak egy szia látszodott a másiknál pedig idézem " találkoznék ha lenne rá időm" . Ezt a barátnőm írta a srácnak. Mikkor találkoztunk már nem voltak ott ezek a beszélgetések mert kitörölte. Azt mondta azért törölte ki. Mert félt attól hogy veszekedni fogunk ez miatt és nem olvasom végig a beszélgetést. De érdekes modón a többire hogy miért nem törölte arra nem tudott választ adni.

2018. okt. 10. 15:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Állítólag sokkal kisebb dologért szakítottak már vele. Mint pl mert köszönt valakinek az utcán. Azt mondta, hogy az előző párkapcsolatábban is azért vitatkozott a barátja mert csak beszélgetett mással.
2018. okt. 10. 15:33
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha elküldte neked monitorképen, hogy másokkal beszélget, utána meg kitörölte, hogy ne tudd megnézni, akkor vagy hülye vagy játszmázik. Szerintem az utóbbi. Élvezi, ha zajlik az élet és kavar egy kicsit a szron, mert unatkozik.
2018. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már megkérdezted egyszer...
2018. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!