Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm összejött egy sráccal aki régen belém volt esve. Nagyon kínosan érzem magam amikor találkozunk, de a srácnak meg direkt nagy a szája. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátnőm nem tudja, hogy régen ez volt... talán így jobb is
2018. okt. 13. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Ez a különbség nők és férfiak között :D

Ékes példa...

2018. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Szerintem neked ehhez semmi kozod, neked gondolom nem kellett a srac, fogadd el h neki megtetszett a baratnod. Ha kinos, ne talakozz velunk egyutt, csak a baratnoddel.
2018. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindig együtt vannak szóval nehéz elkerülni. A bajom az hogy a srác most kb így áll bosszút hogy régen kikosaraztam hogy a barátnőm előtt oltogat, ilyen nagyszájú megjegyzéseket tesz
2018. okt. 13. 09:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha oltogat röhögd képen lazán, hogy de nagy szája lett s hagyd ott õket. Nem vagy köteles sértegetést hallgatni bárkitõl is.

Barátnõdet nem érdekli miért akar alázni elötte az udvarlója?

2018. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

mennyi idő telt el azóta, hogy visszautasítottad? Tudhatta a lány a barátnőd?

Nálam is volt ilyen, amikor a vasasban teniszeztem akkor nagyon bejöttek a röplabdás lányok, több lánnyal is jártam. Ott is volt hozzád hasonló helyzet, néha elég fura szituációkkal és ott is előadta magát az egyik lány, hogy nála kezdeményeztem először és a másik lány csak pótlék hogy féltékennyé tegyem. Ami az érvelésedet alátámasztaná, ha keresi a társaságodat és a másik lányt használja ehhez eszközül, de ezt sokáig nem lehet csinálni, idővel kihull a szög a zsákból.

Ha a srácot már visszautasítottad akkor miért foglalkozol vele? Volt lehetőséged megismerni, elhajtottad, természetes hogy megy tovább. A visszautasítás miatt lehet benne tüske, a hiúsága miatt próbálja bebizonyítani neked, hogy rosszul döntöttél.

2018. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vedd meg magad. Teljesen mindegy kicsoda-micsoda bant, ne turd.

Amugy meg te is meg a baratnod is jo nagy nyuszik vagytok, hogy ezt turitek a sracnak. Nagyot neznek, ha a friss baratom elkezdene szekalni azokat, akikrol pontosan tudja milyen fontosak nekem...

2018. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!