Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig elérhető Viberen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig elérhető Viberen. Beszél valakivel a hátam mögött vagy a Viberrel van valami gond?

Figyelt kérdés

Párommal nem élünk együtt, mostanában volt köztünk egy kis vita, és lettek újabb nő ismerősei is. Általában Messengert szokott használni, családjával Vibert, ahogy a legjobb barátjával is általában. Az exe szokott néha írni neki, erre jelenleg nem tudom mekkora esély van. Bele akar kavarni a kapcsolatunkba a csaj néha.

Pár napja párom szinte mindig elérhető Viberen.

Nem szoktam nézegetni de én is van akivel ott beszélgetek és feltűnt. Éjjelre pár órára lemegy, de egyébként 1-2 napja állandóan elérhetőt jelez. Max nagyon ritkán 1-3 percet ír ki, hogy annyi ideje volt fent.

Nem akarok rákérdezni nála, hogy ez mitől van. Mert a legutóbbi veszekedés az én ilyen félre értéseimből eredt.


Vajon megcsalhat, ismerkedhet? Vagy a Viberrel van valami gond?

Szerintetek rákérdezzek?



2018. okt. 14. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig elérhető vagyok a Viberen, de vagy 1 hete nem beszéltem rajta, vagy lehet, hogy több is, mert nem szeretem.
2018. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudod biztosan, hogy elérhetőt jelez?
2018. okt. 14. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem akkor is elérhetőt jelez, ha bekapcsolom a netem, de meg se nyitom a vibert.
2018. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És az miért lehet, hogy valamennyi időnként pár percig nem elérhető, és éjjel sem?

Eddig sokszor a Messenger csinálta neki ezt, mikor munkában volt de ott is volt wifi, és az ugye nem lehetséges, hogy munka közben egész nap netezik, még is egész nap fent volt messengeren

2018. okt. 14. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha van internet kapcsolat, akkor online vagy viberen, és messengeren is folyamatosan. Nem kell hozzá belépni az alkalmazásba.

Amikor azt írja, hogy 1-2 perce volt elérhető, akkor pedig egyszerűen akadozott a wifi, ennyi az egész. Éjjelre biztos kikapcsolja a telefont, vagy lelövi a wifit/mobilnetet.


Ettől még persze beszélhet mással viberen, viszont abból, hogy "elérhető", nem következik az, hogy tényleg éppen akkor csetel.

2018. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
A viber nem mindig mutatja pontosan mikor léptél be az alkalmazásba. Többször megtörtént velem, hogy számonkérték miért nem válaszolok ha közben mutatja a viber, hogy ott voltam. Pedig nem voltam. Vagyis ne ebből indulj ki. Attól még persze ismerkedhet és az is lehet, hogy neki legtöbbször pont jól irja a viber. De ez önmagában nem tuti bizonyíték.
2018. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Hú te aztán féltékeny típus vagy! Nem csoda ha lelép.
2018. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Borzalmas vagy.
2018. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!