Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbáljam meg az új lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg az új lánnyal vagy így nincs értelme?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt és bár még nincs kimondva semmi, de úgy érzem alakulnak a dolgok kettőnk között: eljárogatunk ide-oda, flörtölgetés, bókok, érintések, stb. Bejön nekem, ezzel nincs gond. Viszont van egy másik lány is aki már régebb óta nagyon bejön. Még egy szót nem beszéltem vele, de gyakran látom és magam sem értem miért, de a kisugárzása, mosolya óriási hatást gyakorolt rám, ami miatt nem tudom kiverni a fejemből őt.


Nem tudom, így érdemes lenne-e megpróbálni az új lánnyal vagy úgyis a régi járna a fejemben?


2018. okt. 14. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló helyzetben vagyok, van egy srác, aki mindig flörtöl velem, de odáig még nem jutottunk el, hogy elhívjon, vagy bármi, pedig viszonylag gyakran találkozunk.


Közben van egy srác, aki meg kevésbé tetszik, és mondta, hogy akar velem kapcsolatot, de nem komolyat.


Úgy vagyok vele, hogy belemegyek, mert jobb, mint ülni és továbbra is várni tétlenül, viszont az első sráccal ettől függetlenül úgyanúgy találkoznom kell majd bizonyos időközönként, és nem akarom feladni azért, továbbra is reménykedek valamilyen szinten. Nálam mondjuk nagy előny, hogy a másik srác nem feltétlenül akar komoly kapcsolatot, így nem lesz az az érzés a végén, hogy valaki át lett verve, de ha te komoly kapcsolatban gondolkozok, akkor jól gondold át, mert ott nagyon tud fájni az ilyesmi.

2018. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg azt az ismeretlen lanyt. Lehet h kiderul, h nem is passzolnatok, es konnyebb lesz a dontes. Viszont az elso lannyal addig ne bonyolodj komolyabba.
2018. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!