Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szép, vonzó lány miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szép, vonzó lány miért rontja el a külsejét butaságokkal?

Figyelt kérdés
Mint a tetoválás, piercing, sok smink. Szerintem a legtöbb férfitársam nevében kijelenthetem, hogy nekünk az ilyesmi egyáltalán nem tetszik.
2018. okt. 14. 13:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kezd el sorolni, hogy miket mond ez el rólam. Én leírtam indoklással, hogy a legtöbb testmódosított embernél mik vannak a háttérben.


És még mielőtt az lenne, hogy semmibe nézem a tetováltakat leírom, hogy ez nincs így. Azt csinálnak amit akarnak, tőlem feketére festhetik mindenüket akár. Nekem a nőkön nem jön be és marhaságnak tartom.

Amit eddig leírtam az meg azért volt, mert a kérdésre válaszoltam, hogy miért csinálják ezeket a testükkel. Nem is értem miért vagyok ezért támadva azzal, hogy miket mond el rólam valami ami amúgy tőlem független.

2018. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

mert nekünk így jó. és egyébként tényleg: megvéd attól, hogy ilyen palik közeledni próbáljanak hozzánk.

nekem se tetszik például egy öltönyös pali (hacsak nincsen szenesre varrva :D), vagy egy jólfésült zsúrpubi meg ezek az ecsetfejűek meg kontyoscsodák :D

2018. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem a nőkőn nem jön be,ja ja az ilyen aki oda ver szoknya miatt is. :D
2018. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Pfuh akkor én nagyon sz@r vagyok. Van 7 db tetoválasom,festem a hajam (mert 20 évesen elkeztem őszülni) ,szoktam sminkelni (szolidan) ,szoktam szoknyát húzni,vékony vagyok. Itthonról dolgozom,így minden nap főzök,takarítok,ezáltal tiszta lakással,meleg étellel várom haza a párom. Még sose öltem embert,nem szoktam zaklatni,zsarolni sem senkit.Szoktam segíteni embereken ha rászorulnak,pénzzét,ruhával vagy étellel.

Ja,írtam már,hogy lelki sérült vagyok,defektes,mert tetoválásom van? 😁 Sőt,ha tehetném még csináltatnék. ☺ És nem azért,hogy elüldözzem az embereket magamtól,hanem azért ,mert mindegyiknek van története. Piercingem is volt,de veletlen kiszakítottam.16 éves korom óta (iskola mellett is) dolgoztam. És tudod mit? Valamiért teljesen idegen emberek is szóba elegyednek velem az utcán,a boltban,gyógyszertárban úgy,hogy nem én kezdeményezem a beszélgetést. Biztos annyira félnek,undoroundorodnak,hogy inkább elkezdenek hozzám beszélni úgy,hogy elég elszabadulnom 😀

2019. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Telefonom itt-ott duplázta a szavakat,boccs ☺
2019. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!