Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány helyes/szép/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány helyes/szép/vonzó lány/nő hiszi magát csúnyának, visszataszítónak csak azért, mert nem úgy néz ki, mint azok az instagram modellek és egyéb celebek, akikhez hasonlítja magát?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne segíteni nekik, és elhitetni velük, hogy úgy szépek, ahogy vannak, nem kell senkihez hasonlítgatniuk magukat?


Egyáltalán mi a véleményetek a mai kor női szépségideáljáról? Ezek az izék szerintetek tényleg szépek?


Mielőtt valaki irigységgel vádolna: férfi vagyok.



2018. aug. 2. 20:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok vékony, ezért sosem leszek szép. Sajnos bárki bármi mást is mondana, nem tudnám elhinni. A férfiaknak az kell
2018. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Amennyi férfi nem érzi magát vonzónak a modellfiúk, színészek photoshoppolt képei miatt. Mindkét nem hemzseg a rossz önképpel rendelkező egyedektől.


22N

2018. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Lehet hülyeség, de én úgy gondolom agyilag fel kell nőni ahoz, hogy rájöjjünk nem kell megfelelni senkinek. Nincs a mai embereknek önismerete. Nem tudja ki ő, mit akar, mi a célja az életben. Csak úgy van. Nem tudja miért nincs egy rendes párkapcsolata, vagy barátai. A legnehezebb szembe nézni sajátmagunkkal. Ki szereti beismerni, hogy nőlétére szőrös a lába? Vagy, hogy kicsi a melle bezzeg a (mittudoménkardashian) milyen bombanő. De talán az is a baj, hogy ezek az "ideálok" nem nagyon állnak ki a nyilvánosság elé, úgy hogy vállalják ,hogy milyenek is valójában, hány plaaztikai műtétje volt stb. Regényeket lehetne írni de összegezve: 0 önismeret, 0 ésszerű gondolkodás, és valamilyen szintű éretlenség.
2018. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1

Ezer dolog lehet, ami miatt tetszhetsz vagy nem tetszhetsz valakinek, a vékonyság csak egyetlen ezek közül, és messze nem a legfontosabb.

Viszont lehet rajta változtatni. Addig is koncentrálj az egyéb pozitív tulajdonságaidra!

2018. aug. 2. 20:35
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem kb. a 60%, emellett van az a réteg, aki megnézi és csak görget tovább és vannak, akiknek motiváció.

Az én véleményem erről a szépségideálról, hogy élőben nincs is ilyen, szóval jó nagy átverés.

2018. aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Én nem az Instagram-modellek meg celebek miatt nem tartom magamat szépnek, hanem a visszajelzések alapján. Nekem a szemembe mondták nem egyszer (férfiak), hogy csúnya vagyok, így nem maradt bennem kétség.
2018. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6

Ez érdekes, én még soha egy nőnek se mondtam, hogy csúnya. Igaz, nem is kérdezték. :D

2018. aug. 2. 21:18
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kérdeztem, anélkül érezték szükségét, hogy közöljék... :D
2018. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem emiatt "látom" magam ocsmánynak (inkább úgy fogalmaznék, hogy tisztában vagyok magammal, reális az énképem és tudom, hogy undorítóan nézek ki), hanem mert tényleg az vagyok. Persze valamennyire befolyásol, de 10 éve is szörnyen éreztem magam a bőrömben, pedig akkor még nem volt Instagram.
2018. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva is megvan ez. Sok nő azt hiszi csinos, sőt, szép, csak mert vékony. Közben meg fogpiszkáló combokon jár és arcra sem szép. A vékonyság nem egyenlő a szépséggel, de ez van. A tényleg szép nő nem hisz magában, a nem szép nők pedig azt hiszik ők a világ közepe, mert követik a "hogyan legyek jónő" meg hasonló agybeteg blogok tanácsait vakon.
2018. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!