Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket, mert félek hogy rámenne a kapcsolatomra, ráadásul nem is érdekelnek a gyerekek, de a barátnőm pedig szeretne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem, imádom a barátnőmet, semmi pénzért nem cserélném le senkire, de olyan boldog életünk van ketten, nem tudnám elképzelni egy gyerekkel közöttünk és a velejáró gondok csak tönkretennék a kapcsolatunkat szerintem. Annyi "álkapcsolatot" látok velem egykorúakkal, akik csak azért maradtak együtt, mert született egy gyerekük, de közel sem szeretik már egymást, már semmi sem olyan köztük, mint régen. Félek, hogy egy gyerek tönkretenné ezt a köztünk lévő szerelmet, hogy utána már minden csak a gyerek körül forogna, a velejáró problémák miatt csak a veszekedés lennének folyamatosan, a pénzt is elvinné, a szerelmünk pedig elveszne és csak azért maradnánk csak együtt, hogy a gyereknek megadjunk mindent.


Ezen kívül pedig van egy normális saját életem, amit egy gyerek teljesen átformálna, tönkretenne. Nem is hiszem, hogy képes lennék tudni valamit is kezdeni egy gyerekkel, hiszen nincs érdekem felé, inkább csak megrémít az egész. Lehet elítélendő, de inkább költök a barátnőmre bármennyit, mert szeretem, vagy egy autóra, ami álmaim autója és igyekszem mindig karban tartani, csinosítgatni, vagy bármi másra ami boldoggá tesz, az pedig semmiféleképp sem egy gyerek.


26 évesek vagyunk mind a ketten és 3 éve vagyunk együtt.


Nők illetve férfiak válaszát várom egyaránt.


2018. okt. 14. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem minden nő gyerekbefullado,van három gyerekünk mégse fulladtam beléjuk,kirepültek ez az élet rendje, mert első sorban nő vagyok,akik első sorban anyák,azokat jogosan hagyják ott mert mentálisan nem egészséges nők..
2018. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Úgy is nézheted, hogy ha nem akarsz gyereket, akkor előbb-utóbb ott fog hagyni a barátnőd. Szóval így is, úgy is vége lesz. Jobb, ha most szakítasz és adsz esélyt a barátnődnek találni egy családcentrikus férfit. Ne húzd az idejét.
2018. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne hitegesd. Mondd el, hogy nem akarsz gyereket, és ez nem változik. Engedjétek el egymást.

Itt nincs kompromisszum, nem tudtok közös jövőt építeni, ha ennyire mást akartok.

Jobb külön. Mielőtt a barátnőd begőzöl, és lesz gyerek. Aztán te leszel a szemét, aki nem változott meg egy csapásra.

2018. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgas az utolsora..
2018. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!