Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a barátnőmet tekintettem a mindenemnek és amióta ő eldobott magától teljesen tönkrementem?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, mindennel jobban szerettem őt, majd az utolsó egy évben egyre többet veszuekedtünk éreztem is, hogy már nem szeret úgy. Az idő teltével alkoholosta lettem, persze ehhez más is hozzájárult, felszedtem par kilot, konkrétan idegroncs lettem és egyáltalán nem az vagyok már, aki voltam. Remény nincs már bennem, próbáltam új kapcsolatot létesíteni, de nem ment, illetve nem is merek újra megnyílni másnak és ugyanúgy szeretni, mert félek a csalódástól.


Nem tudom, mennyire normális az, hogy egy ember, mint a párod a mindeneddé váljon, de én úgy érzem, akkor vagyok csak boldog igazàn. Csak sajnos ott van az, hogy ha valaki a mindeneddé válik, az eéletedet is odaadnád érte és elhagy, nem marad semmid. Kb. így vagyok én is. De ha nincs valaki, aki a mindenem, akkor is boldogtalan vagyok. Éreztetek már hasonlóan?


2018. okt. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

abnormális


kapd össze magad

2018. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem normális.

Túl kell lépni.

Lassú, de muszáj.

2018. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nehogy már úgy tekints magadra, mint egy élősködő parazitára, ami egymagában elpuszutul! 😎
2018. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen,de nem lettem alkoholista. De szenvedtem mint a kutya.
2018. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, mert ezek szerint a lényednek egy olyan aspektusa sincs, ami "önmagában létezik" ergo olyan szinten jellegtelek érzed önmagad, hogy egyedül nem vagy "senki". Ez alapból elég szomorú, de évek múltán... Biztosan szakemberhez fordulnék a helyedben, és ezt most teljesen komolyan mondom.
2018. okt. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szabad tudnom hány éves vagy?
2018. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!