Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkrementem lelkileg.!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrementem lelkileg.!?

Figyelt kérdés

Kislánykorom óta hittem abban hogy talan nekem is lesz egy rendes ferjem. De mikor már az elso csalódason is tul voltam , mar ez a hit kisebb lett bennem. De aztán jott egy ferfi.... egy igazi. Elvarazsolt a lelke a tudasa a vilagnezete es h mennyire is segit a masokon. Szerelmes lettem ,de nagyon, o az igazi.ezt mar a harmadik talalkozason tudtam. De a kulfoldi munka miatt nem tudott velem talalkozni és ezért szakitott velem, az akkori szavai szerint.

Én nem tudom hogy az itteni emberek hogy is vannak a parkapcsolatokkal meg a szakitassal de én az vagyok hogy akit megszerettem, az tenyleg teljes szivembol szeretek, a hibáival egyutt....2 éve hogy benne él a lelkembe, és oszintén meg most is szeretem és várok valahol rá...mindig gondoltam ra , soha nem valaszolt azota...ma pedig lattam h egy hasonlo profilu embert , szerintem o az, egy lannyal beszelget itt a fb-n,erzelmes uzenetekkel. Ezt a fajdalmat nem kívanom senkinek. Az elet kegyetlen vagy is velem biztos. Talán nincs is kérdés csak ezt akartam elmondani.

bocsi a hibákért este van...


2015. szept. 13. 23:53
 1/5 opened paradise ***** válasza:
Azóta nem volt senkid sem?
2015. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
volt , probalkoztam
2015. szept. 13. 23:59
 3/5 opened paradise ***** válasza:

És nem szeretted meg?

Én úgy gondolom,hogy azok a szerelmek,amelyek ilyen mély nyomot hagynak az emberben,nagyrészben olyanok,ahol nem kelletünk a másiknak igazán. Talán pont emiatt is kell még jobban.

Tehát ilyen nem volt?

Hogy te kiszemeltél valakit és nem kaptad meg?

2015. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szeretem csak ot mas hogy.en nem tudom igazan.
2015. szept. 14. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha az lenne ez a férfi akinek te láttad őt, akkor sose tenne ilyet, mint amit írtál, még egy új nővel se. Főleg nem nyilvánosan.


Jó, hogy ha odafigyelsz az emberek cselekedeteire, mert árulkodóbban, mint ezer szép szó:)

2015. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!