Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudnál egy pasira, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnál egy pasira, ha szex után némely ismerősének úgy fogalmaz, hogy "kipróbált téged" és ez visszajutna hozzád?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez annyit árulna el róla, hogy csak szexre akart. Többet nem beszélnék vele és kész.
2018. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ettől függetlenül még szerethetne is.. csak hát a szex fontos dolog kedves 1-es.
2018. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha valaki úgy fogalmaz, hogy “kipróbált”, inkább messziről kerüljön el #2
2018. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

2 lehetőséget tudok elképzelni magamra vetítve.


1.a Ha nekem is kellett szexre EZ a pasi, akkor valószínűleg nem lepne meg a dolog és nem is érintene meg különösebben ez a megfogalmazás.

1.b Ha mégis meglepne, akkor nagyon égne a pofám magam előtt, hogy ennyire nem ismertem fel egy közönséges parasztot. Csak azért mert szexkapcsolat még lehet tisztelni a másikat.


2.Ha én többet vártam a kapcsolattól akkor:

2.a vagy túl hamar tettem szét a lábam mielőtt lejött volna neki hogy nem egyezik a cél

2.b nagyon hülye vagyok hogy nem ismerem fel a kipróbálós pasikat

2018. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

aki megakar sértődni az mindig talál rá indokot, hogy megtehesse:)

tartom, hogy attól még szerethet mert ezt mondja. túlgondolod és bizonytalan vagy.

2018. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megharagudnék. Mivel párkapcsolaton kívül nem szexelek, és én is megadom másoknak a tiszteletet, hogy nem beszélek úgy róluk, mint egy tárgyról.
2018. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se arról szól egy ilyen mondat, hogy mi volt a célja az embernek a kapcsolatban, hanem arról, hogy nem tiszteli a másikat, tárgynak tekinti. Egy EMBERT nem lehet kipróbálni, ezt a szót élettelen dolgokra használjuk.

Sajnálatra méltó az illető, hogy nem képes emberi kapcsolódásra - mert egy szexuális kapcsolat nagyon szép, mert minden férfi-nő közeledés és találkozás nagyon gyönyörű dolog. Így van megalkotva.

Hogy valaki képtelen legyen ezt megélni, ahhoz fogyatékosnak kell lenni.

És igen, van egy olyan mentális zavar, hogy valakinek nem alakul ki az emberészlelő idegrendszere, azaz nem tud különbséget tenni tárgyak és emberek között, ezért ő egyféleképpen viszonyul. Ez a szociopátia egy fajtája.

2018. okt. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!