Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek felkeressem egy...

Szerintetek felkeressem egy idő után? Vagy pedig hagyjam?

Figyelt kérdés
Röviden az a történet, hogy 2017 elejen megismertem egy lányt akivel rogton megtalaltuk a kozos pontot es ugymond kulonleges baratsag jott létre köztünk. Neki barátja volt ekkor, de ennek ellenére küldött magáról meztelen képeket stb. Azt mondta, hogy vagyok olyan fontos mint a családja, hogy a lelki társa vagyok, hogy köszöni hogy vagyok neki és hasonlók. Sokat telefonáltunk illetve kameráztunk. Ez több mint egy évig tartott majd februar es marciusban csak vitatkoztunk, főként az én hibámból. Már kb 2 hónapja alig beszélünk. Legutolsó beszélgetésünk az volt, hogy neki most időre van szüksége. De idővel keressük egymást. (Nemrég hunyt el édesanyja, illetve agydaganata van es komoly kezelésekre jár) Ti felkeresnétek? És ha igen mennyi idő után?
2018. máj. 2. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Figyelembe véve, hogy szó nem volt itt barátságról, te a szexet kínálgattad, ő meg az egóját fényeztette veled... hagyd. Gyászban nem illik farkat nyújtani. Kifejezetten gusztustalan lépés lenne most ilyesmivel háborgatni.
2018. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő küldte a képeket nem pedig én. Szövegértelmezes 5-ös.
2018. máj. 2. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A szövegértelmezésben te sem állsz a helyzet magaslatán, mert az első válaszoló meg is találta a megoldást. ;)

Én a helyedben megfogadnám a tanácsát.

2018. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ki vesz komolyan egy olyan embert aki kapcsolatban van, de küldözget képeket, esetleg félrelép? Ha veled lenne akkor a te hátad mögött is ezt csinálná másokkal. Nyilván nem te leszel a kivétel akit majd megbecsül
2018. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!