Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti féltékennyé szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti féltékennyé szoktátok tenni a párotok?

Figyelt kérdés
Pl.ha megdicsérnek vagy ha lerázol egy pasit azt el szoktad neki mondani, hogy féltékennyé tedd?
2018. okt. 16. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
El szoktam neki mondani, mert beszámolunk arr, amik velünk történtek, de egyikünk sem féltékenykedik. Nincsen semmi értelme.
2018. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nálunk alap, hogy bízunk egymásban, így nem hiszem, hogy féltékeny lenne.

Másrészt ha az lenne, akkor miért akarnám direkt, hogy rosszul érezze magát?


Ha bepróbálkozik egy pasi, és a sztori vicces, kínos, érdekes, vagy bármi egyéb miatt említésre méltó, akkor elmesélem, mint ahogy azt is, ha a kollégám vicceset mondott ebédnél. Ha csak szimplán bepróbálkozik valaki, akkor lekoptatom és nem mesélek róla, említésre se méltó.

2018. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem mindet. Amikor pl. zaklattak azt elmondtam. Sőt meg is kértem, hogy egy ideig kísérgessen haza, mert az "udvarlóm" nem hitte el, hogy van párom, és nem értette a nemet. Mindig hozott ajándékokat amiket nem fogadtam el, mindig próbálkozott elkérni az elérhetőségem... de én a végén már féltem tőle!

Ha valaki megdicsér, vagy bókol azt általában nem mondom el. De nem lenne féltékeny ettől, inkább büszkeséggel töltené el, hogy "az én barátnőm".

Amik őt is érintik azt igen, feltétlen, és akkor is inkább a tanácsát vagy segítséget kérek.

2018. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi köze hozzá:)
2018. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalannak és elfogadhatatlannak tartom magát a féltékenységet is és az ilyesmi játszmázást is, úgyhogy nem szoktam ezzel szórakozni. Ha bepróbálkozik valaki (ami igen ritka, a környezetem pontosan tudja, hogy foglalt vagyok), akkor vagy elmesélem, vagy nem, ez csak attól függ, eszembe jut-e a dolog és/vagy szóba kerül-e valahogy, de ha el is mesélem az teljesen alap számomra, hogy erre normális ember nem lesz féltékeny.
2018. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert voltam abban a szituációvlbam, hogy féltékeny voltam (nem ok nélkül, mint kiderült az exem félre is ment), és piszok egy érzés.

Szeretem a jelenlegi párom, így mindent megtennék hogy megakadályozzam, hogy ilyen érzés támadjon benne!


30N

2018. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem tenném féltékennyé, de volt, hogy féltékeny volt picit, mert elmeséltem, hogy egyik kollégám bepróbálkozott. Bár én azt meséltem milyen irgalmatlanul kínos volt, és nehéz volt utána vele szemtől szemben beszélni, mert én egyáltalán nem tekintem potenciális partnernek egyik kollégámat se. Nekem ez nagyon tabu dolog.
2018. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eleget idegeskedik és szeretném, ha sokáig élne, így nem játszmázom.
2018. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jatszmazok.
2018. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem se lenne jó erzes. De ha vki probalkozik/na, azt elmondom.
2018. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!