Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya srácok! Hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya srácok! Hány éves korotokra fogadtátok el a sorsotokat, hogy titeket valószínűleg soha nem fog őszintén ölelgetni egy aranyos nő?

Figyelt kérdés
27 évesen még mindig nem tudtam megemészteni...
2018. okt. 16. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem túl szép srácoknak is van barátnőjük. Ameddig itt rinyálsz, biztos nem lesz barátnőd. Érdekes, én sem vagyok szépség, még is volt barátnőm.

Hozzáállás kérdése az egész, meg hogy legyen egy kis vér a pucádba. Ennyi a történet lényege.

2018. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Már tizenévesen szembesültem vele, és mit ad Isten, igazam is lett. Már akkor is az dominált a párkeresésben, ki mennyire néz ki jól, vagy mennyi pénze van.
2018. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem hiszem, hogy te esetedben a csúnyaság lenne a fő oka annak, hogy nem fog őszintén ölelgetni egy aranyos nő. Sokkal inkább az az oka, hogy egy buta hím soviniszta nőgyűlölő vagy.


Viszont ne aggódj, nem vagy vele egyedül. Engem se fog őszintén ölelgetni egy aranyos nő, pedig én nem vagyok hím soviniszta nőgyűlölő és buta se.

2018. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Én azt vettem észre, hogy sok csajnak elég, ha a pasi ki van gyúrva, és márkás ruhákban van, még ha ocsmány is a feje. Azt meg bárki elérheti, csak kitartás kell.
2018. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nőgyülölő.
2018. okt. 16. 20:20
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Csúnya srácokat is láttam barátnővel/feleséggel.
2018. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

egy aranyos nő pont, hogy őszintén cukiságból fog ölelgetni, azért mert szeret.. amíg egy rámenős számító nő ölelése aligha lehet őszinte amikor érdek van mögötte..


nyisd ki a szemed ember, nézd meg milyen "top" csajok ölelgetnek csúf pasikat, esélye mindenkinek van, a kérdés az az, hogy képes vagy-e felvenni az adott szerepet amiért cserébe ilyen vagy olyan "jutalom" jár

2018. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a gondod, megölelgetlek én, ezen ne múljon :D amúgy elsősorban fogadd el magad, ha kell, fejleszd magad, amiben tudod, és amiben úgy érzed, fejlődnöd kell... hogy várod el mástól, hogy szeressen, ha te nem tudod önmagadat szeretni?
2018. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"hogy várod el mástól, hogy szeressen, ha te nem tudod önmagadat szeretni?"


Ezt miből szűrted le hogy nem szeretem magam? Miért ne szeretném? Mert azt mondom hogy csúnya vagyok?


A tények kemény dolgok, én reálisan látom magam...

2018. okt. 16. 20:40
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Elárulom:A nők még mindig rohadtul nem a külsőre mennek. 😂

Nem,nem kell kigyúrtnak lenned.És nem gazdagnak sem.Ne legyetek már ekkora keret*nek hogy még mindig ezeket a közhelyeket puffogtatjàtok.Oké,vannak dìszp*csàk akik az ilyenekre buknak.De ti ne akarjatok dìszp*csákkal lenni.

Milyen igaz tőlem 😂

2018. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!