Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek szexi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek szexi egy sportos, fiatal fogorvos pasi? Elég alacsony, de helyes az arca, vicces és izmos. Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem szólnék semmit mert tátva lenne a szám
2018. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyire alacsony?
2018. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát olyan 166 cm
2018. okt. 16. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből rohadtul nem lehet megállpítani semmi, teljesen felesleges kérdés. Helyes az arca, ez abszolút relatív kinek mi a helyes. Mennyire fiatal, nálam is fiatalabb? Alacsony is mennyire? 150 cm vagy 170? Mennyire izmos? Nem tudom mennyire számít a foglalkozása ha a szexisége a kérdés. Túl nagy kérés lenne egy képet csatolni ilyenkor (akár priviben elkükdve), hogy ne csak ennyire semmitmondó leírás alapján kelljen kitalálnunk hogy szexi-e egy vki? Ennyi alapjan lehet bejönne, lehet hidegen hagyna vagy éppen szóba se állnék vele.
2018. okt. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám, hogy betömje... a fogamat :D
2018. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utalom az orvosokat. Igy tuti nincs eselye.

N

2018. okt. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd meg magadnak, mert a fogorvosok bűn gazdagok. És ma már csak ez számít.
2018. okt. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én buknék rá... Pláne, ha már nyitva a szám :D
2018. okt. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!