Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan sráccal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan sráccal aki sokat verekedett régen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Srác, akkor nem verekedhetett olyan régen.
2018. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha sportszerűen ( bl boxolt) akkor azzal az égvilágon semmi gond. Bár te biztosan nem erre gondolsz, úgyhogy ha azért verekedett, hogy megvédje magát, mert folyton beléálltak, és ő sosem kezdeményezett verekedést, akkor az még oké. De ha egy agresszív indulatos vadállat, aki előbb üt, aztán gondolkodik arról szó sem lehet.
2018. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2018. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert ezek a cselekedetek idősként még jobban előfognak törni belőle, és egyre kontrollálatlanabb lesz, mennél jobban öregszik.
2018. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Teljességgel kizárt. És szerintem a nők többsége így van ezzel. A kérdést talán úgy lett volna érdemes feltenni, hogy ki az, aki erre hajlandó.
2018. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Alapból nem tudom emberszámba venni azokat az egyéneket, akik képtelenek az önkontrollra és/vagy akiknek a fizikai erőszak konfliktuskezelési módszernek minősül.

Természetesen ha boxolt vagy küzdősportolt, vagy ha esetleg olyan szituációba került, ahol önvédelemből visszaütött, az nem számít ide.

2018. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha önvédelemből verekedett vagy sportszerűen, akkor igen. Ha nem, akkor nem:)

Régebben én is sokat verekedtem lány létemre, de szigorúan csak önvédelemből.

2018. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha önvédelemből tette, mert nem tudta máshogyan megvédeni magát, akkor elfogadható, minden más esetben kizárt, hogy akarnék bármit is egy agresszív embertől, aki nem tudja az indulatait megfelelően levezetni, csak ha megver másokat.
2018. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miért.

Azért, mert küzdősportolt, vagy azért, mert folyton verekednie kellett, mert mondjuk olyan iskolába járt, ahol folyton belekötöttek, vagy mondjuk csak szórakozásból verekedett a sarki kocsmában, esetleg egy indulatos vadállat, aki mindent ezzel akar lerendezni.

Ha az első kettő, akkor oké, nincs vele baj. Ha az utolsó kettő, akkor nem kéne. Egyébként tévhit az, hogy aki küzdősportol az agresszív a nőkkel is, az edzéseken olyan önkontrollt kell tanulni, meg olyan szabályok vannak, amiket be kell tartani, és meg kell tanulni, nem igazán jellemző. Ha valaki agresszív, akkor az vagy alapból olyan, vagy a sok doppingszertől válik azzá.

Tudom, mert én is boxoltam régen.

2018. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
attól függ, kit ütött és miért.
2018. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!