Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányba zúgtam bele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányba zúgtam bele, akinek komoly kapcsolata van. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Személyiségileg pont olyan, amilyen lányt el tudok magam mellett képzelni. Jó a humora, kedves, nyitott, intelligens,a hobbijai is szinte ugyanazok, mint nekem. Órákon át tudunk beszélgetni és már néhány nap után olyan volt, mintha régóta ismerném. Csak sajnos 3 éves kapcsolata van és szerelmes is a barátjába, de néha úgy érzem én sem vagyok neki közömbös. Mondjuk nem teszek felé egyáltalán lépéseket csak pl.ha néhány pillanatig egymáshoz ér a kezünk akkor elpirul vagy ahogy rám néz abból is az jön le. Mindenki azt mondja ez így hosszútávon nem lesz jó, mert ő nem fogja elhagyni a baráját értem akkor se, ha vannak irántam érzései. Nekem pedig egyre rosszabb lesz napi 12 órákat vele töltenem. De ha felmondanék meg nagyon hiányozna. Nem csak, mint lányt szeretem, hanem jó barátomnak is tartom. Viszont néha tényleg szenvedek miatta. Mi lehet a legjobb döntés?

23/F és ő is 23/L


2018. okt. 18. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó,cseszd meg.Házinyúlra nem lövünk.
2018. okt. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, régebben hagytam magam szenvedni és áldozatnak lenni. Most már lépnék hasonló helyzetben. Beszélsz vele erről, ő meg felnőtt ember, el tudja majd onnantól dönteni, hogy mit szeretne.
2018. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felesleges lenne beszélnem vele, mert szereti a barátját és nem fogja értem elhagyni. A kérdés az lenne, hogy fogadjam el és örüljek, hogy jóban vagyunk vagy próbáljam elfelejteni és kerüljek minél távolabb tőle?
2018. okt. 18. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

egy másfél év és elmúlik a lánynak a rózsaszín köd. utána szabad a pálya ha jönnek az unalas hétköznapok hidd el :) én így szerettem el a páromat egy másik sráctól és 3 év után így hagyott el egy harmadik emberért :D :D


utálom az életem

2018. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!