Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a haragom a barátnőmre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a haragom a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Elment egy buliba és délután 6 óta semmi.. Se sms-re se hívásra nem reagál!
2018. okt. 19. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szól a zene.
2018. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Biztos berúgott vagy kitudja
2018. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jogos.

Lehet jó egy buli de egy csomoan előveszik attól függetlenül néha a telefont.

Biztos tul jól érzi magát..

miért nem mentél vele?

2018. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tartanám jogosnak. Kevesebb, mint hat óra telt el azóta, a buli nyilván még tart. Gondolom nem azért ment a buliba, hogy ott veled beszélgessen (akkor otthon maradt volna), hanem, hogy másokkal (is) jól érezze magát. Tudod, hogy ott van, kivel van, mit csinál, nyilván ugyanúgy szeret, mint hat órával ezelőtt, az ég világon semmi megbeszélnivalótok nincs, ha jól sejtem.

Engem személy szerint zavar, ha mások a mobiljukat nyomogatják, ha épp velem töltik az időt. Én annak a híve vagyok, hogy mindig annak a társaságát tiszteljük meg a lelki jelenlétünkkel, akivel fizikailag töltjük az időt, ne folyton keresztbe kommunikáljunk mindenkivel a neten. Ennek megfelelően én sem szoktam elővenni a telefonom - különösképpen, ha mindenki, akire tartozik, tudja, hogy hol, és ha releváns, kb meddig vagyok el, illetve emellé még jól is érzem magam. Még akkor sem változtatok ezen a szokásomon, ha van aki nem így csinálja, sőt továbbmegyek, ha mindenki más is előveszi hosszabb-rövidebb időre a telefonját, hiszen nem más normái szerint élek, hanem a saját érzéseim szerint.

2018. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én azért aggódom, hogy mi van, ha már meghalt és nem is él és azért nem válaszol?
2018. okt. 19. 23:43
 6/16 anonim ***** válasza:
9%

Persze meg van olyan verzió hogy:

hetek múlva kiderül hogy “jaj hát sokat ittam aztán volt egy kis szex igen, de én téged szeretlek”

Aztán ennyit ért a bizalom.

2018. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%

Meghalt

Ki hal meg egy buliba??


Elobb csal meg mint meghal uristen..

2018. okt. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor bántotta valaki..
2018. okt. 19. 23:47
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Ennyire aggodsz miért nem mentél vele?
2018. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Na engem ezzel lehet a sírba vinni. (A negyedik válaszoló vagyok.) Miért lenne bármi baja? Ezt nem írtad, de szokatlan, hogy nem válaszol, mert esetleg ő amúgy a folyton telefonon lógósok táborát erősíti?

Ha ennyire egymáshoz vagytok nőve gondolom most sem tök egyedül ment, ha bármi baja lenne, akik vele vannak, vigyáznának rá, valószínűleg értesítenének is téged.

Esetleg holnap, ha beszéltek beszéld meg vele, hogy mivel ilyen paranoiás vagy, az ilyen estéken egy "egy minden rendben, beindult a buli" üzenetetet hagyjon neked.

2018. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!