Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan irjam meg neki hogy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan irjam meg neki hogy le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés
Élőben nem tudok vele beszélni, csak Facebookon lehetséges. Már egyszer találkoztam a ferfivel kettesben, most hogy irjam meg neki hogy szeretnék vele szexelni? Milyen szöveg lenne a leghatásosabb?

2018. okt. 21. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Hogy akarsz vele szexszelni, ha nem találkoztok?

Miért kell ezt írásban megbeszélni, ha lehetőség van találkozni?

Milyen nő az, akinek egy találkozó ehhez elég és írásban adja meg magát?

2018. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Írj rá, és kérdezd meg, hogy ő is ennyire igénytelen-e, hogy ennyi után megdugjon valakit, mert akkor ott vagy.
2018. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Mit álszentkedtek itt?

ha kérdező bombanő lenne és épp veletek akarna lefeküdni, ugye nem lenne semmi gond?:)

2018. okt. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Ha jó csaj vagy kérdező, írj nyugodtan, lefekszek én szívesen veled:)
2018. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nincs lehetőség élőben találkozni, régebben sokszor összefutottunk de már más munkahelye van. Azért is tudok csak ott beszélni vele, de a találkozást megoldanánk ha úgy adódna.
2018. okt. 21. 13:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatokat de nem azért írtam ki a kérdést, hogy pasikat gyűjtsek.😂 Nem vagyok r*b*nc ahogy egyesek mondják és nem fekszem össze csak úgy akárkivel,vele azért meg van a bizalmi viszony és ismerem is nem egy idegen.
2018. okt. 21. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Kérdezd meg tőle, hogy meg akarja-e nézni a bélyeggyűjteményed.
2018. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan bizalmi a viszony -ráadásul 1 találkozással-, hogy ráírni nem mersz, hogy tömjön meg.
2018. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Istenem én nem értem mit szerencsétlenkedsz. Egy csávónak ha ilyet ír egy csaj nem fogja elutasítani... hacsak nem vagy 100 kiló
2018. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Valami ilyesmit írj neki:


"Szia (neve)! Tudom sokat fantáziálsz rólam, nem haragszom rád ezért, de ha azt gondolod a fanzáziákat nem lehet megvalósítani, akkor tévedsz."


A fontos azt lenne, mindig a másikra vetíted ki, amit te akarsz.


Ha tetszik neked valaki, nem odamész hozzá, és a szépségéről zengesz, kb. semmire mész vele. Inkább azt mondod: Jól látom, tetszem neked? (és figyeled a reakcióját)


Ez a projekciós technika.

2018. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!