Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak állítólag szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak állítólag szeretik a természetes nőket, de vajon mennyire lepődnének meg, ha körülöttük a nőkön tényleg MINDEN természetes lenne?

Figyelt kérdés
Az utolsó szőrszálig.
2018. okt. 21. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
aközött, hogy leborotválja a bajszát, meg műanyagot rakat a bőre alá, nagy a különbség
2018. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Jó, azért a természetesség nem azt jelenti, hogy csimbókos a haja, a bőre meg vastagon retkes. Nekem a természetesség azt jelenti, hogy nincs implantátum, tetkó, testékszer, és erős smink.
2018. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Amíg olyan kérdéseket feltesznek, hogy Tinderen miért csak fullos nők vannak, addig azt hiszem, nagyon meglepődnének.
2018. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Pedig a szőr leszedése se természetes. A legtöbb férfi a természtesnek ható sminkre is azt hiszi úgy néz ki a nő alapból, aztán ha tényleg smink nélkül mászkálunk jönnek a kedves megjegyzések, kérdések hogy "beteg vagy?", "nem aludtál az éjjel?", "olyan nyúzottnak tűnsz". Elég sok nő csodás dús, hosszú haja se természetes. Nem kell plasztikai műtétre gondolni egyből, sok nő műtét nélkül is teljesen máshogy néz ki mint természtes formájában.
2018. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Körülöttem a párom van és ő természetes szerencsémre. Nincs szőrtelenités, festés és hasonlók. Mivel egy fedél alatt lakunk, csak tudnák róla.
2018. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Lehetne évente szőrös hónapot rendezni mint a férfiaknál, lenne sikongatás.
2018. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire.

Engem még az se zavarna, ha a nők nem borotválkoznának.

2018. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
En nőktől is hallottam durva kritikákat más nők kinézetéről, szokásairól. Pl nekem lakótársnő szólt be anno, hogy miért nem borotvalom gyakrabban a lábam. Nő undorítózott le amikor volt rajtam túlsúly. Egyik barátnőm mantrázta folyamatosan, hogy igénytelen vagyok mert nincsen műkörmöm és műszempillám. Amíg nők egymást fúrják ilyenekért addig mit vártok...
2018. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meglepődnének, ugyanis a férfiak nem veszik észre a természetes sminket, vagy ha valakinek tartós festékkel be van festve a szemöldöke/szempillái. Aztán sok nő festeti a haját, van aki már 30 körül őszül.
2018. okt. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Lehetne gyűjtögetni az állkapcsokat a földről, az biztos :DDDD


Mondjuk ki miben nő fel. Ha azt látta, hogy anyuka nem borotválkozik, se lábon, se hónaljon, nem, hogy máshol és amúgy se öltözik túl nőcisen, akkor lehet, neki se lesz elvárás a full csupaszság, fejtetőt meg szemöldököt kivéve.

2018. okt. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!