Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok arról, ha egy férfi anyagiakért vásárol használt fehérneműket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 12:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Csináljon, amit akar, én meg nagyívben elkerülöm.
2018. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
A francba!Nemrég dobtam ki egy szatyor szakadt,régi bugyit.Nem tudtam,hogy valaki megvàsàrolnà anyagiakért :/
2018. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
21%

Vásárolni az ókorban használatos cserekereskedelem megszűnte óta, anyagiakért szokás.


Ha használt bugyit akarsz venni a kiszemeltnek karácsonyra, ne tedd, hacsak nem a szabadulás a célod.

Undorítónak tartanám, ahogy a pasit is.


Ezen az sem segítene (sőt!), ha mellékelné a számlát, mondván, hogy: 'de hisz a turiban vettem, nem az Arankáét szúrtam el anno....!!'


(aki használt fehérneműt akar venni, az megoldja magának, de egy pasi ne legyen már ilyen olcsójános!

Bámulnák rá szerintem, mint borjú az új kapura, aztán elküldeném a francba.)

2018. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Japánban ennek már régóta van hagyománya, ott bugyi automaták is vannak lol.
2018. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
76%
Semmi rosszat. Én meg eladnam az enyémet ha úgy van. Nem lesz ettől rosszabb senki.
2018. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%
Pamkutyát idézem: "un-do-ri-tó"
2018. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy hol tudom neki eladni?
2019. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
32%

Saját magának vasarolja?

Ha psihiaterhez venne beutalot jobban jarna

2019. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
33%
Japánban van ilyen automata. :) Nem igazán értem, de az ő dolga. Egyik pasimról sem tudnám elképzelni, sztem olyan férfi, akinek van egyszerre több nője inkább elkérni az egyiktől a fehérneműjét szex után. Szóval sztem nem igazi a szexuális élete, most nem lehet tudni, hogy kié az. Én is bekamuzhatom, hogy küldök vkinek és közben elküldöm másét. Szóval csak ezért furi.
2019. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bővülnek a klienseim. Jó kis kiegészítés. 200 forintos kínaiért 2-3 ezret is adnak. (Igy tudok márkás 5-6 ezres bugyikat venni.)
2019. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!