Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit gondoltok arról, ha egy férfi anyagiakért vásárol használt fehérneműket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 12:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha egy üzlet egyszer beindul! .-)
2019. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ráhúzza a fejére, szagolgatja, közben hokizik.
2019. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Fel kéne tölteni ezt a kategóriát, csajok. :-D

[link]

2019. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicces komolyan! Volt egy pasim. Jófejségből kivasaltam pár pólóját. A szekrénybe raktam és ott megláttam egy reklámszatyornyi használt bugyit. Kérdeztem tőle ez mi a ro.seb, de nem kaptam rendes választ csak annyit hogy tegyem vissza és ne matassak. Gondoltam hogy erről lehet szó. Később jöttek aberráltabbnál aberráltabb sztorik a srácról ismerősöktől. Amikor ezeket nem tagadta én ott befejeztem a kapcsolatot. Sajnos ez igenis létező jelenség.
2019. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem gyüjtse akárki csak az én pasim ne mert ott biztos vége lesz. Gusztustalan dolog és nem viselem el magam körül.
2019. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Elég beteg nem járnék ilyen férfivel..sorry..
2019. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Én még idegen mosógépben sem mosnák!

Nem, hogy használt boxer!

2019. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Azt hogy növeli a forgalmamat,ezzel javítva az életszinvonalam. DDDD
2019. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
írjatok nekem, és kaptok tőlem párat hehe
2022. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Hát tudom nem ide tartozik de mi a jó a használt bugyiban?


Annó évekig laktam egyetemi időszak alatt 5 lànnyal egy albérletben. Az egyik a baràtnőm volt.

Pár hónap utàn nem volt màr a rózsaszìn köd olyan sűrű,meg a többi lànynak is voltak szép idomai..

Olvastam,hallottam,hogy egyes pasikat mennyire vonz a használt bugyi szaga.

Egyszer egyedűl voltam a házban, csajok szobája nyitva. Hát akkor egyszer élünk...

Megtaláltam a hasznàlt bugyijait az egyik lànynak, hát az a szag...izzadtsàg és pisi szag keveredve,minden volt csak nem vonzó. Megjegyzem zacskóban tárolta,abba is bele àporodott.

Na akkor következő lànyét is nézzük meg,ő előző este szexelt,hátha valami nedv maradvàny van rajta és annak kellene jó szagúnak lennie. Még áporodottabb szag. Utána voltam pont ezzel a két lánnyal hármasban is a másodikkal voltam voltam kettesben is. Élőben viszont jóízű jó illatú p****ja volt mind a kettőjüknek.

2022. máj. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!