Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, előttem volt egy 4 éves kapcsolata, mostanában eléggé fura gondolataim vannak és egyfolytában az exét nézegetem a közösségi oldalakon. Féltékeny lehetek az exére?

Figyelt kérdés

Nem tudom honnan jönnek ezek a gondolatok, de a képek alapján látszik, ő is sportolt/sportol valamit én is már egy ideje sportolok, és ez olyan rossz, mintha ő jobb lenne nálam, neki van kocsija, nekem nincs. Barátnőmnek ez nem hiányzik?

régen sokat utaztak mert mesélte, velem meg csak vagy vonattal, vagy busszal tud elmenni erre arra, tudom.hogy, ha nem lennék elég jó neki, akkor nem lenne velem de egyszerűen zavar.

Néztem a régi közös képeket fent a Facebookon, közös barátokkal, olyan rossz volt látni, hogy mással is boldog volt...

Most meg velem van.

Amikor megismerkedtünk ő már egy jó ideje figyelgetett a munkahelyemen mert egy épületben dolgozunk, és akkor még megvolt neki a volt barátja. És ettől tartok, hogy nem ez lesz velem is mint az exevel? Hogy egy idő múlva elkezd mást kiszemelni

Tervezzük jövőre a költözést külföldre.

Meg mondta is, hogy én már megmaradok neki...

Szex közben is elgondolkozok néha hogy biztos jó vagyok neki?

És annó még együtt volt az exevel rá pár hónapra jöttünk össze...

Nem tudom miért vannak ezek a gondolatok? Önbizalom hiány?

Feltekenyseg az exre?



2018. okt. 23. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, már 2 éve utálta az exét a 4 évből, ezért nézelődött másfele. Csak nem volt más.

Ha meg zavar az autó dolog, tedd le a jogosítványt, és vegyél valami járgányt.

De magamról tudom, hogy amióta vezetek sokkal idegbajosabb lettem, sok időmet lefoglalja az autóval való vacakolás, nálam szinte központi téma.

Amíg busszal jártam, minden másabb volt, egészségesebben is éltem.

2018. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség, amit egy kapcsolatban tehetsz, ha elkezdesz féltékenykedni a múltra.

Gondolom,nem véletlenül választott téged az előző pasija helyett.

"neki van kocsija, nekem nincs. Barátnőmnek ez nem hiányzik?" - nézz magadba. Te most szakítanál a barátnőddel, hogy összeállj valaki mással, csak azért, mert a másiknak van kocsija, csajodnak meg nincs?

2018. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, önbizalomhiányos vagy.


De leülhetsz vele beszélgetni erről a témáról.

2018. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos nem akarok vele erről beszélni, mert akkor tudni fogja, mekkora egy szerencsétlen vagyok, itt féltékenykedek meg ezen agyalok...
2018. okt. 23. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapból para olyan nővel kezdeni, aki még együtt van a kannal, de már pattan át rád. Na mindegy, nézzük magát a problémát:



A féltékenységed előbb-utóbb fel fog tűnni neki, ha

mondod neki, ha nem.


Két dolgot tehetsz:


- Lejátszod magadban ezt a dolgot és abbahagyod a féltékenykedést

- Elbeszélgetsz vele erről és remélhetőleg megnyugtató módon kerül pont a féltékenykedés végére


Én az első opciót javaslom. Amit most csinálsz, az a legrosszabb, amit tehetnél.

A félelmed jogos amúgy, veled is el fogja játszani a csaj, hogy másfelé nézeget melletted, ha már nem leszel elég jó neki. Ez ellen tudsz tenni. Mármint az ellen, hogy érdektelenné válj számára, mint férfi. A párkapcsolati konfliktuskezelési módszere (nézelődik másfelé még párkapcsolatban élve) ellen viszont semmit nem tehetsz, ő ilyen.

2018. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!