Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy csak egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy csak egy ilyen van az életben?

Figyelt kérdés

Életem első szerelme volt barátság extrákkal majd a kapcsolat megdzakadt, majd valahogy megint megjelent összejöttünk de nem működött az első egy év még jo volt sose veszekedtünk még mindenki mondta is hogy de fura ti sose veszekedtek. Majd ahogy telt az idő 2 év múlva csúnya vége lett, sokat veszekedtünk.

Na nem is ez a lényeg hanem ha ő csókolt meg vagy hozzámért olyan különleges érzés volt.

Most meg bármilyen jó pasi csókol meg nem érzem azt a különleges érzést. Létezik, hogy más soha nem is fogom érezni?


2018. okt. 23. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem még nagyon fiatal lehetsz. Ha majd túltetted magad ezen a férfin, és nem mindenkiben őt fogod keresni. Akkor találsz majd egy másik olyan férfit, aki különleges érzéseket vált ki majd belőled. Adj magadnak esélyt! :)
2018. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
elsővel értek egyet. amint kiheverted őt, lesz másik pasi aki különleges lesz
2018. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már sok csalódáson vagyok túl, és nagyon sok pasival nagyon különleges volt a dolog előtte, de mindenki valami mással fogott meg, szóval nem volt ugyanaz, és nem is feltétlenül ugyanazt keresi az ember az összes párkapcsolatában, de persze így is nehéz olyat találni, akiben látsz valami különlegeset, legalább is elsőre, bár viszonylag gyakran előfordul azért.
2018. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
általában mindenkinek van egy, aki különleges valamiért...
2018. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!