Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nőtársaim! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nőtársaim! Ti örülnétek, ha mindösszesen csak annyi dolgotok lenne az életben, hogy szépek legyetek?

Figyelt kérdés
Lehetne egész nap szépítkezni, edzőterembe járni, plázázni... aranyélet lenne vagy inkább egy üres élet?

2018. aug. 7. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Utálnám. Szeretem a munkámat, ami nem épp mindig csili vili és cukorka illatt (nővér vagyok). Utálok plázázni, nem látom értelmét. Csinos szeretek lenni, de az megy munka és minden egyéb mellett is, nem vagyok kirakat baba, hogy ,,csak szép legyek".
2018. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Számomra ez egy rémálom lenne.
2018. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Untatna ez a dolog, még az edzés oké, de a plázázás, amennyire lehet, most is minimalizálom, nem szórakoztat, a szépítkezéshez meg új bőr és új fogsor kéne, mert mindkettő problémás, de én már megtanultam ezzel együtt élni. Ha nem ezt a munkát, akkor is csinálnék valamit, csak ha már passzióból dolgoznék, akkor jobban kötném a hobbijaimhoz, de ezekben nem biztos, hogy a szépség lenne a döntő. :-)
2018. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ami engem illet: én belebolondulnék egy ilyen értelmetlen életbe... van egyáltalán olyan, aki nem?
2018. aug. 7. 15:37
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Évi 1-2 ilyen hetet elfogadnék, de hogy mindig így legyen, az kizárt. A két gyermekemnek szüksége van rám, őket mindenképp el kell látni. Amellett jót tesz az önbizalmamnak, hogy van saját, önálló bevételem.
2018. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hamar megunnám.
2018. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Kiráz a hideg a plázáktól... Sose értettem hogy mi a jó benne?! Baromi unalmas lenne így az életem.
2018. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mindemellett szeretnék részmunkaidőben dolgozni, de csak annyit, hogy ne terheljen le, viszont legyen valami kihívás az életemben, anélkül unalmas és céltalan lenne az egész.
2018. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Háát, őszintén megmondva, nem tetszene.

Mégpedig azért, mert olyan "csúnyácska" lány vagyok- sokkal többet kellene rajta dolgozni, hogy csak "szép" legyek, mint egy 8 órás munkahelyen :D

2018. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya, túlsúlyos lány vagyok. Ha válaaztani kellene az eszem és a csinos külső között, az előbbit választanám. Értem én, hogy boldogok a lelki szegények, de inkább vagyok magammal kicsit elégedetlen külső szempontjából, ha közben látom és érzem, hogy értelmes, hasznos dolgokat csinálok és tudatok vagyok.

Nem mondom, hogy nem irigykedek a jó testű lányokra, mert ez nem igaz, de akkor sem választanám azt. Persze ha csak a testet lecserélhetném és a személyem megmaradna, azt gondolkodás nélkül :)

2018. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!