Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy úgy jöttetek össze valakivel, hogy külsőre nem jött be, de mégis egyszerűen elvarázsolt?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan tudta ezt megtenni és mi nem jött be a külsején.
2018. okt. 24. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, még nem volt, valamilyen szinten mindig vonzó volt külsőre.


volt akinek elbűvölt a szeme a kedves édes arca de volt némi felesleg a hasán, habár az idővel le is ment.

2018. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd nem:D


Sosem volt szakállas udvarlóm-ő lett volna majdnem az első (de megjött az eszünk-hála Istennek). Csak bajuszosok voltak, meg teljesen borotváltak:DD A többi rendben volt vele. De még ez is jól állt neki:D

2018. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ami nem tetszett benne az az iszonyú béna bajusz, (önmagában nem áll jól neki), hogy nagyon vékony volt (a testesebb pasikat preferálom), és hogy fogszabályzója volt.

Nos, teljesen biztos voltam benne, hogy köztünk semmi nem lesz. Mégis sokat utaztunk együtt, voltak egyetemen közös óráink és az együtt töltött idő alatt kiderült mennyi közös vonásunk van. Sok dologban ugyanúgy gondolkodtunk. Így a kezdeti barátság átfordult szerelembe. Mire észbe kaptam már csak ő járt a fejembe. Kb. a vége felé egy nagyon helyes srác kezdett ki velem, de hiába hívott el mondjuk sörözni, meg tolta a dumát én végig azon gondolkodtam milyen lehet vajon fogszabályzós emberrel csókolózni. Akkor esett le a tantusz és onnantól azon izgultam vajon a srác belém tudna-e szeretni?

Szerencsére kiderült, hogy érzéseink kölcsönösek. Ez volt életem legszebb szerelme.

2018. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kisugárzással, figyelmességgel érte el.
2018. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a szexuális energiája, az érintése, a tudása, a beszélgetések, a látásmódja! az hogy nem adonisz lényegtelen, úgy szeretem ahogy van..
2018. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, és ha minden jól megy akkor szeretném ha a feleségem lenne :)

Nem tudom miért és hogyan, de külsőre nem egy szép nő. (mások elmondása szerint)

Viszont számomra gyönyörű és vonzó!

Egyszerűen én sem értem magam, ráadásul szexuálisan is ugyan így vonz, egyfolytában rámásznék.

2018. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen...de nem tartom lehetetlennek.
2018. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt. A kisugárzása és a kémia. Nem egy helyes férfi volt és nem illett hozzám sehogy se, de amikor a szemébe néztem elvarázsolt és nem érdekelt semmi csak Ő és Én
2018. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon jó volt a dumaja.
2018. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb pasi, akivel jártam, olyan volt, hogy külsőre vagy nem annyira jött be, vagy a "nem rossz" kategória volt. Ilyen "úúúú, aztarohadt, dejólnézki" sose jött össze, nem feltétlen azért, mert én nem érdekeltem, volt kölcsönös érdeklődés, csak kiderült, hogy bunkó, vagy sötét, vagy nagyon nem ugyanúgy gondolkodunk a dolgokról, ezért inkább hagytam. Akikkel jártam, talán nem voltak tökéletesek külsőre, de valamivel mindig megfogtak, illetve a személyiségük bejött.

A férjem is olyan egyébként, hogy összességében tetszik, de a hibáit is látom (mickyegeresedik szegény elég régóta, úszógumira hajlamos, ha nem figyel, amúgy vékony), viszont olyan a személyisége, annyira passzolunk, hogy ezek huszadrangú dolgok. Én helyesnek látom, mert szeretem :)

30N

2018. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!