Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártál már úgy, hogy sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már úgy, hogy sokat költöttél valakire egy kapcsolatban, minden szép volt az elején, és pár év után mégis szakítás lett?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert nem költök senkire, hanem adok, hogy örömet szerezzek, és békét hozzak az adott embernek egy nehéz helyzetében:)
2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A rabszolgaságot rég eltörölték, ma már senkit nem lehet örökre megvenni.
2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert no vagyok. De mondjuk biztos, hogy csunya, mert ram sose koltottek sokat.

Ja es mindig szakitas lett a vege, akarki koltott, vagy nem koltott.

2018. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Igen, de sosem foglalnam össze igy. Nem azert lett vege (es nem is azert tartott, amig tartott) es utolag sem bantam meg.


Sok közös elmenyünk volt es tudom, ha megtehette volna, ö sem sajnalta volna, hogy bizonyos elmenyekhez hozzajaruljon. Azert ne mentünk volna el nyaralni, mert nem teheti meg, hogy kifizesse a reszet? Utolag pedig banjam, hogy fantasztikusan ereztem magam? Es, amikor örömet sikerült okoznom egy-egy ajandekkal, akkor ezt most utolag banjam meg? Ha megtehettem volna, valoszinüleg meg többet költöttem volna parkapcsolataim soran. Es ezentul sem fogom azt nezni, hogy mindig pontosan ugyanannyit tegyünk bele. Meg csak aranyait tekintve sem.

2018. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
9 évig eltartottam a későbbi feleségem, mégis elhagyott, mert semmi nem volt jó, pedig volt nyaralástól elkezdve wellness minden, és a lakhatását is biztosítottam.
2018. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
aki eltart/kiszolgál egy másik egészséges felnőtt embert, az egy vesztes
2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömnél látom ezt a nagy költekezést, nem több éves kapcsolat, nem házasság. A másik fél persze élvezi, csak én ezt kihasználásnak érezném, és kényelmetlenül érezném magam, ha elfogadnék ilyeneket, ha egyébként nekem nagyon nem férne bele, még ha a másik meg is engedheti magának.
2018. okt. 16. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
5 Azt elfelejtetted írni, hogy te ezért a nőért a feleségedet csaltad, és a családodat hagytad el.:) Ezt, bár nem ismerlek, de borítékolom, hogy ez a történeted. Náluk szokott ez lenni.
2018. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom így alakult, még évek se kellettek hozzá, pár hónap után dobbantott a csaj.
2018. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyilván.Ezzel nem a személyt veszed meg,az a cél hogy örömet okozzon


Ha végén az jut eszedbe hogy "Ba*zki mennyit költöttem rá" akkor megérdemled,hogy egyedül ha*j meg 😂😂

2018. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!