Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél mit eredményez ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél mit eredményez ha nincs otthon elég vagy kielégítő szex? Mit eredményez? Hogy lehet észre venni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 14:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
nálam a szex nélküliség az idegeimre ment(sárkány lettem). majd a további örlődés betegséghez vezetett. bél problémák( nem tudtam megemészteni,hogy szex nélkűl kell leélni az életem) majd megismerkedtem egy férfivel véletlen és előtört az ösztön és lángoló érzelmek és megcsalás lett belőle. ami nagyon jó érzés.
2018. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szeretot tartok. Szexhianyt csak szexszel lehet potolni. A egbeszelesen meg egydb probalkozasokon tul vagyunk. A pasimhoz se ragaszkodok,de nincs komoly erdeklodo egyelore.
2018. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerető, szexpartner, önkielégítés. Lehet közeledni...
2018. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%
Lehet rosszul látom, tapasztalom, de jóval több nő szenved a szex hiányától mint férfi. Főleg, 10-15-20 éves kapcsolatban.
2018. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Férjem mondta egyszer, hogy bunkóbb vagyok ilyenkor, és könnyebben ugrok minden kis hülyeségre. Így belegondolva, igaza van, akkor elkezdtem figyelni magam, és tényleg. Bár hozzátenném, nálunk nem arról volt szó, hogy meghalt a kapcsolat és megszűnt az érdeklődés, csak átmeneti volt, fáradtak, stresszesek voltunk, minden szar összejött, így kimaradt egy darabig. Ahogy újra szexelni kezdtünk, újra normális lettem :D
2018. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én egy darabig látszólag nem foglalkoztam a dologgal, megoldottam magamnak. Sárkánynak sárkány voltam, de annak más oka is volt. Mondjuk nálunk én voltam az, aki a háta közepére nem kívánta a párját, nem hogy az ágyába... ő akarta volna.

Akkoriban plátói érzéseim voltak valaki iránt, de a gyakorlatban sosem csaltam meg a párom senkivel. Szakítani akartam, de gyáva voltam.

Aztán egyszer csak betoppant valaki az életembe... Még a kezem se fogta meg, de a létezése eleg volt, hogy lezárjam az ertelmetlen kapcsolatomat.

Azóta együtt vagyunk. Már nem vagyok sárkány. 😉

2018. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nekem pont egy hasonló partner volna jó.
2018. okt. 24. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!