Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Vettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Vettem egy tàbla marcipànos csokit, mert megkìvàntam, ès otthon mutattam a pàromnak, hogy ha kèr belőle egyen. Màsnap este làtom a tàskàjàban azt a csokit, ès szòvà tettem.

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy mièrt tette el az egèsz tàblàval amit èn nekünk vettem. Erre ő teljesen megsèrtődött ès kidobta a csokit a tàskàjàbòl. Mondtam neki ,vigye el a felèt, hiszen èn azt azèrt vettem, mert szeretnèk enni belőle, ès nem csak neki. De ő ùgy megsèrtődött, hogy bevonult a szobàba ès elköszönès nèlkül lefeküdt aludni.
2018. szept. 7. 00:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%

na jóóó, ez így estére már sok nekem

én biztos nem tenném szóvá, majd veszünk másikat holnap.

nagy dolog. gyerekes viselkedés mindkettőtöktől, de valószínű, hogy nem a csoki a harag tárgya.

2018. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csoki a tárgya, hanem amit jelképez. Hogy az egyik leszarja a másikat.
2018. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem, én is szóltam volna, hogy ne vigye el az egészet, de ha nem veszem észre akkor és elviszi, nem haragudnék érte.

Sajnálom, hogy ilyen hülyeségen összevesztetek. A párod reakcióját viszont egyáltalán nem értem. De biztos megbékél.

2018. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, gyerekes egy hülye csokin vitatkozni, de inkàbb itt az elv a lènyeg. Az,hogy semmibe vesz màr engem a pàrom.Persze,lehet holnap màsikat venni, de akkor is ott lesz a tüske bennem, hogy őt nem èrdekelte, hogy Èn ennèk-e belőle. Egyszerűen csak elvette...
2018. szept. 7. 00:36
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valahol ismerős, sose felejtem el, amikor készítettem magamnak egy szendvicset, félreraktam egy percre, és addig az exem fogta és elkezdte enni. Amikor megkérdeztem, hogy miért eszi a szendvicsemet, még neki állt feljebb, hogy talán sajnálom tőle, meg neki miért nem csináltam. Mondtam, hogy nem sajnálom tőle, ha megkér rá, nagyon szívesen készítek neki is egyet, de gondolatolvasó nem vagyok. Ebből is sértődés lett. Jelnek sem volt utolsó ez, de akkor még nem esett le.
2018. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

Ha én megkivánok egy csokit haza se érek vele :) ha pedig mégis akkor csak mosolyognék azon ha a párim bezsebeli mint egy kisgyerek.


Nálunk ez vicc kategoria. Gyakran hivjuk ugy egymást pl van x dolog enni de siess mert elfogy :) vagy multkor kitaláltam hogy barackmagokat török a páromnak miközben törtem eszegettem mert máshol is járt az agyam és amikor elfogyott akkor vettem észre magam hogy dehiszen miatta neki kezdtem el törögetni. Amikor jött hozzám es voltak uj barackmagok akkor ahogy nézte jutott eszembe a sztori és olyan jót nevettünk :) azota is poénkodunk hasonlokkal :)

2018. szept. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Azt kérdezed kinek van igaza. És ha azt mondjuk, hogy neked van igazad, akkor elhagyod őt, mert semmibe vesz téged? Vagy megmutatod neki a válaszokat és még veszekedtek egy jót? Azt neked kell eldöntened, hogy belefér-e ez neked a kapcsolatodba.
2018. szept. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Őszintén szólva, kedves Kérdező, én 12 éves koroman ettem meg mások csokiját utoljára, és 16 éves koromban akadtam ki azon legutóbb, hogy valaki megette az enyémet.


Ismered azt a mondást, hogy "az nem az otthon, ahol valakinek igaza van". Tudod, amíg az "igaz van-nincs igaza" tengelyen kezelsz ilyen apró-cseprő dolgokat, addig mindig is lesznek súrlódások, amik nagy része tök felesleges.


Érettnek érzed a partnered egy társkapcsolatra? És magadat?


Egy tanács, hogy ne leoltva érezd magad a válaszomtól: legközelebb törd félbe a tábla csokit, és add a kezébe az ő részét. Problem solved.

2018. szept. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Csak gyereket ne tervezzetek mostanába....
2018. szept. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

Tudod a férfiak a lelkük mélyén örök gyerekek. Ha egy ilyen esetet te képtelen vagy nagyvonalúan kezelni, és örömödet elni abban, hogy önkéntelenül is a másik embernek sikerült örömet szerezned, mert látható, hogy a srác elvitte volna a melóba a csokit (mint egy igazi gyerek) akkor neked csak egy merev, karótnyelt kapcsolat való. Ahol könyvelési pontossággal élnek. Semmi önzetlenség, csak elvárás.

Ha ezt igy teszed, sosem fogsz egy normális kapcsolatot felmutatni, mert egy kapcsolat egyik alapja a tolerancia, és az önzetlenség az felé akivel együtt éltek.


Mennyiből állt volna, ha mosolyogva végig nézed, hogy elvitte a csokidat, és reggel melóba menet veszel egy másikat? Ehelyett itt csinálod a fesztivált és morogsz, meg jól összevesztek a semmin, és csodálkozol ha a srác vissza dobja neked a csokit? Én is visszadobtam volna a helyébe, mert biztos hogy volt olyan eset amikor ő hozott neked, és örömét lelte abban, hogy örömet tudott neked okozni.


Tanulj egy kis emberséget, kis humort, kis önzetlenséget.

2018. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!