Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy férfiról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál egy férfiról, ha tök véletlen találnál sok millió forint KP-t a szekrényébe?

Figyelt kérdés

A történet a következő. Nála voltam és mondtam, hogy fázom. Erre azt mondta, hogy nézzek a kis szekrénybe egy pulóvert magamnak és én másik szekrénybe néztem be ahol a ruhák alatt kötegekbe állt a készpénz.


Mire gondolnátok? Törvénytelen úton szerezhette?


2018. okt. 24. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként sokan nem tudják, de az is egy befektetés, amikor pénzre váltod a munkádat. A pénz is egy befektetési forma, ami hosszútávon veszít az értékéből. Pont ezért kell a nem likvid vagyont olyan befektetési formába rakni, amely talán nem hoz, de nem is veszít az értékéből hosszútávon, és nem a szekrényben tárolni.

Ez a szekrényben tárolós dolog épp olyan, mintha vennék egy részvényt, ami folyamatosan esik, és abban tartanám a vagyonom. Nincs sok értelme.

2018. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ma 19:37 Nem is tudom, nekem is van szekrényben mindig pár milla. Mi ebben a hihetetlen? Nem rohangálok mindig pénzt kivenni, ha kp-re van szükségem.
2018. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 7000 euro a szekrényben, semmi törvénytelen nem volt benne, csak így tudtam elkerülni a paypal kötelező pénzváltós lehúzását. Mondjuk egy fillér adót nem fizettem utána, de az szerintem pozitív, én büszke vagyok rá :)

De nálam nem fordulhat elő ilyen, mert bizalmatlan vagyok, jobban elrejtem.

2018. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%

10 *Vagy pl vehetsz államkötvényeket, amik bár nem hoznak sokat, de az a kevés épp elég ahhoz, hogy a vagyonod ne veszítsen az értékéből. V


Te tudod, hogy mit beszélsz? és ha beszélsz gondolkozol is? De most komolyan. Teljesen komolyan kérdezem.


egy olyan államba, ahol egyetlen mozdulattal veszik el az emberek pénzét, megtakarítását, ahol olyan banki visszaélések vannak, és még más dolgok, te bízol egy államkötvényben? Amikor a mai Magyar Bankokban bízni nem lehet, akkor te azt hiszed, hogy ha éppen úgy nem fúj a szél, akkor nem lépnek rá ezekre?


Te hol élsz?

2018. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kicsit bűzlik ez a kérdés!!! 😀 20 - 30 millát senki sem tart otthon a szerrényben a ruhák alatt. Akinek ennyi kézpénze van otthon, annak már van hozzá egy bombabiztos széfje is!
2018. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aranyélete van a srácnak! ;)
2018. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézted a született feleségeket.
2018. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!