Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhinnétek hogy egy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek hogy egy majdnem 30éves nő csak 5 férfival volt együtt egész életében? Tetszik a lány nagyon elcs@sztem?

Figyelt kérdés
Nem egy elhízott igénytelen valakiről van szó mert akkor még oké lenne hanem egy nagyonis igényes gyonyorű bombatestű (már amennyi így látszik belole ősszel, két hete ismerem) nőről szép és kedves arccal. Értelmes művelt lány, igaz kissé nagyképű de amúgy kedves mindenkivel. Egy téma kapcsán azt mondtam neki hogy ő ne beszéljen míg minden héten más férfi ágyában hempereg (ki akartam deríteni szingli-e, tudom nem a legjobb módszer volt) erre ép hogy csak fel nem pofozott azt mondta egy kezén össze tudja számolni hány férfival volt életében. Azóta nem beszél velem csak ami szükséges, kolégák vagyunk. Azóta is ezen kattogok ti elhinnétek ezt? És lehet meg esélyem nála vagy ezt cs...hetem? Nem akartam megbántani de már nem tudtam bocsánatot kérni most meg már elment. Csak a céges e-mail címet tudom semmi más elérhetőséget azt meg otthon gondolom nem nézi.
2018. okt. 25. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Én simán elhiszem, ismerek ilyet. Ha igazat mondott, akkor bizony elcseszted, ha van egy kis esze, ezentúl kerülni fog. Azért te se gondoltad komolyan, hogy vádaskodással meg sértegetéssel fogod felszedni..
2018. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2%

Kamuzik, és a műfelháborodást játssza neked. Ribi őkegyelme.

Ha nem az lenne, 1000x rosszabbnak tüntetné fel magát, mint ami valójában.

Be ne dőlj neki.

2018. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Nalam semmilyen eselyed nem lenne, sxoba sem allnek veled.


"míg minden héten más férfi ágyában hempereg"

Cimeres taho vagy.

Ne keresd, vegleg elcseszted.

2018. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
nekem össz vissz 2 férfi volt az életemben eddig és 32 éves vagyok. na és akkor mi van?......
2018. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én is valami olyanra gondoltam amit a második.

Tudom, hogy elszúrtam ezt tényleg nem kellett volna.

2018. okt. 25. 14:09
 6/27 anonim ***** válasza:
97%

30 éves vagyok és 4 férfi volt az életemben. -.-

Igazából egy ilyen beszólás után megölnél bennem minden szimpátiát irányod. Aki ennyire lenéz és ismeretlenül is feltételezésekbe bocsátkozik, attól én semmit nem akarok. Sőt! Te mit is akarsz egy olyan nőtől, akit olyan luvnyának nézzel, hogy "minden héten más férfival hempereg"? Azt hittem az ilyenben a farkad nem mártanád, pláne gumi nélkül.

Vagy csak a te privilégiumod a "ribiskedés". Te meg taszajthatsz minden retket? Az nem ugyanolyan undorító, lenézendő?

2018. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Miért ne lehetne ezt hinni? Nem mindenki teszi szét bárkinek, aki szembejön.

Én 29 éves vagyok és 3 férfivel voltam együtt, ebből a 3. a jelenlegi párom. az előzőekkel is évekig voltam együtt.

"ő ne beszéljen míg minden héten más férfi ágyában hempereg"

Egy ilyen megjegyzés után jobb is ha megmenekül egy ekkora taplótól és egy normális férfit talál, aki tiszteli.

2018. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Én elég sok normális kinézetü nöt ismerek,beleértve magamat is,hasonló életkorban böven 5 alatti partnerszámmal. Nem mindenki dugja végig a fél várost,tudod...tanulj az esetböl,ez a hajó már igencsak elment.
2018. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetetlen, foleg hogy ismerek olyant is aki lassan 80, igen nyolcvan, es szuz, de azert mert egesz eleteben katolikusabb volt a papanal is.
2018. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, mi olyan hihetetlen ebben? Amúgy igen, elcseszted, örökre elfelejtheted a csajt.
2018. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!