Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a pasi athiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a pasi athiv magahoz, de szexelni nem akar?

Figyelt kérdés

Nyilvan 25+evesen mire gondolna az ember.. de azt mondja a pasi,hogy szexhez nincs kedve..

Velem van a hiba?

Csak filmeztunk es aludtunk.


2018. okt. 23. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Merevedési gondja lehet?
2018. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nincs :) szoval nem ertem..
2018. okt. 23. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves? Mast sem probalt?
2018. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

26

En azt hittem, hogy lesz valami, mert elindult a dolog, aztan igy a semmibol, hogy nincs hangulata

Nekem csak az a bajom ezzel,hogy valszeg velem volt a problema..

2018. okt. 23. 15:49
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Velem egyszer történt ilyen. Összejöttem egy sráccal, aki előttem fél évvel szakított a barátnőjével. Azt mondta lezárták a kapcsolatot. Aztán amikor felmentem hozzá 1 hónap randizgatás után, én kezdeményeztem a szexet, ő pedig elutasított. Csak össze akart bújni. Mondom de király, vannak még férfiak akiknek nem ez a legfontosabb, tudnak várni, stb. Aztán kiderült, hogy azért nem feküdt le velem, mert még mindig az exét szerette. Engem dobott, vele meg újra összejött, azóta házasok. :)
2018. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat, ha igy kijelentette kozben, hogy elkezdtetek valamit, akkor eleg fura. Lehet, kozben rajott, hogy megse akarja, nem feltetlen veled van baj. Lehet nincs tul az elozon, vagy valami nem tetszett neki...

Az igazat csak tole tudod meg.

2018. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

És ha őt kérdeznéd meg? Vagy doktorátusi nélkül nem is megy?


Amúgy például nekem most azért nincs kedvem, mert nagyon fájnak a lábaim. Vagy az is lehet hogy fáradt volt. Ezeregy oka lehet hogy miért nem akarta. Tudod a férfiak jó részének nem a dugáson jár az esze éjjel nappal.


De ez miért nagy ügy? Most nem akart megfarkalni már összedőlt a világ mi? Az egódba csorba esett biztos... Külömben ilyen hülyeség életedbe nem jutna eszedbe. Mármint hogy egy ilyen kérdést írj ki.

2018. okt. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az volt a valasz, hogy nincs kedve.

Megkerdeztem, de szerintem nem ez volt a valos ok.

Es igen, lehet kicsit az egomnak faj, de legalabb beismerem :)


Ex nincs a dologban.

2018. okt. 23. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Férfiaknál is előfordul, hogy nincs kedvük a szexhez.Persze, vannak akik minden kínálkozó lehetőséggel élnek, de vannak kivételek.Valószínűleg ő is az.
2018. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%

Elofordul, hogy a ferfiaknak sincs kedve szexelni.

Ok is emberek! Neha jo az az osszebujas!


41N

2018. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!