Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erez valamit irántam? Jelentet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erez valamit irántam? Jelentett neki valamit a csók? Miért csókolt meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác kis gyerek korom óta ismerem. Tavaly előtt együtt ünnepeltünk és kicsit sokat ittam,megcsókoltam. Nem nagyon akarta,mert rokonok vagyunk(nem közeli). Aztán mégis magától megcsókolt aznap este,nem egyszer. Beszélgettünk éjjel és azt mondta soha senki iránt érzett,mint irantam,de megfogalmazni nem tudta,hogy mi is az. Megbeszéltük azt,hogy folytatjuk,összejövünk , de megijedtünk,mivel.tudjuk nem szabad. Befejeztük ezt az egészet. Aztán tavaly nyáron eljött hozzánk.Mindenki házon kívül volt csak én voltam bent. Hát ő meg bejött utanam . Beszélgettünk,hülyéskedtünk , nevetgereztunk szoval elvoltunk. Aztán azt mondta megyen haza és adni szeretne egy bucsu puszit. Hát az a bucsu puszi inkább csók lett. De nem is akármilyen csók..😍 éreztem a vágyat mindkettőnknél és azt a tüzet,ami a szemeiben is látszott. Semmivel sem foglalkoztunk akkor abban a pillanatban. Később észhez tértem és mondtam hagyjuk. Megkérdezte mi a baj és, hogy tényleg hagyjuk-e,mondtam semmi baj,de az utóbbira semmit nem mondtam,megcsókolt újra. Búcsúzóul a nyakamra kaptam egy csókot.☺ Onnantól kezdve többször beszéltünk fb-n. Olyat is mondott nekem,hogy az volt élete legjobb ajándéka,hogy én anno mikor együtt ünnepeltünk,megcsókoltam. Sosem tudtam meg,hogy mit is akart tolem vagy miert csókolt meg. Mindig azt mondta,majd megbeszéljük. Nem lett erre alkalom,mert ugye mivel rokonok vagyunk,nem nagyon tudtunk volna erről úgy beszélni és én sem éltem a lehetőséggel, hogy élménynek hozza mikor áthívott.

Este elalvás előtt mindig küldött nekem csókot,szivecsket és egyszer azt is írta,hogy szépem🤩tudom,hogy apró dolgoknak tűnnek,de nekem sokat jelent.

Azt meg tudni kell,hogy vagy egy barátnője és 2 lánya(ezért szégyellek magam,hogy így hagytam magam),de egyáltalán nem.boldog a nővel.Mindig veszekednek és akkor elmegy a nő hetekre a szüleivel a gyerekekkel. Oket csak a 2 lány tartja össze.

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett csak szerettem volna lényegesen leírni,hogy így tudjatok segíteni.


2018. okt. 25. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
de szép dolog a szerelem :)
2018. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!