Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti átlagban hány olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti átlagban hány olyan embert láttok egy nap, aki tetszik nektek (külsőre)?

Figyelt kérdés
Tehát mentek az utcán, tömegközlekedés, munkahely (bár itt főleg mindennap ugyanazokat látja az ember de foglalkozás függő), bevásárlás, edzőterem, stbstb... átlagosan egy nap hány embert láttok aki külsőre megtetszik?
2018. okt. 25. 23:02
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
+ hány olyat, aki ha nem is tetszik annyira nagyon, de ha kezdeményezne, akkor elfogadnád?
2018. okt. 25. 23:03
 2/29 anonim ***** válasza:
61%
20-30
2018. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Ezt pont nem szoktam számolni soha, pedig sok más dolgot igen de, ha belegondolok akkor legtöbbször ugyan azokat az embereket látom nap, mint nap hellyel közzel például a tömegközlekedési eszközön és akad mondjuk 3-4 olyan lány akire azt tudom mondani, hogy tetszik.
2018. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

Nem ugyanazt fogja válaszolni a két nem.

Én nőként átlagban 10 évente egyszer botlok olyanba, aki férfiként igazán tetszik. Most az elmúlt 1 évben mondjuk olyan 3 férfi volt, akire felfigyeltem, de abból is igazán csak 1.

2018. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Életemben 5 ilyen ember volt akire ránéztem és tetszett. Mind tök különbözött egymástól.

De én nekem alapjáraton sem érdekes ki hogy néz ki. Nem érdekek ha vonzó és az sem ha nem. Így az 5 emberen kívül mindenki semleges. (még az exeim is ebből a semleges zónából rajtoltak)

2018. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Most csak az ellenkező nem 45 alatti (vagy annak kinéző) rétegét veszem alapul:


Simán aki tetszik vagy valami rajta (nyak, arc, fenék, mell, szem, comb stb): 10/9


Akin minden: 10/2


Aki szimpatikus is viselkedésre: 100/1, nagyjóindulattal


Elfogadnám-e? Hát, az attól függ. Ha épp a romantikus-naív énem van "uralkodóban" bennem akkor nem (kivéve ha a szimpatikus az) ha a gonosz-ösztönös akkor síííííííí-mán.

2018. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Inkább évekbe számolj, mint napokba. 5 évente 1-et.
2018. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Minden nap egyet és az minden nap ugyanaz az egy :-)
2018. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Sokat.

De olyat, aki igazán tetszik, max egy héten kétszer.

2018. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%

Olyant sokat, de ez keves.

Olyant, hogy azt mondom, whow, olyant jo, ha ket havonta egyszer. Itt most nem

feltetlen extra jokepusegre kell gondolni, hanem mert olyan a kisugarzasa.

2018. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!