Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki érzelmek nélkül fekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki érzelmek nélkül fekszik le egy azonos nemű emberrel (mondjuk kíváncsiságból, az is meleg?

Figyelt kérdés
Aki az azonos neműek iránt érez vonzalmat, az meleg, eddig OK. De aki csak be van b@szva, vagy csak kíváncsi, és ezért fekszik le egy azonos neművel, de egyébként ugyanúgy a nőket/férfiakat szereti, mint a többi társa, az is meleg? Mert szerintem nem. Szerintetek?
2010. jún. 24. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem b.uzi/lezbi hanem az ilyen embert nevezik biszexuálisnak.HETERO EMBER NEM FEKSZIK LE AZONOS NEMŰVEL MÉG KÍVÁNCSISÁGBÓL SEM !!!!!
2010. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg KÍVÁNCSISÁGBÓL fekszik le vele,és nem azért,mert efelé hajlik.Attól még lehet hetero ember.
2010. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
NEM lehet heteró , mivel egy heteró nem fekszik le saját nemű emberrel !!! A fantázia megint más , de NEM teszi meg.Attól hogy manapság ez "elfogadott" dolog , attól még nem normális és hiába is szépítitek a dolgot az az ember aki lefekszik egy ugyan olyan nemű emberrel , az homo vagy bi szexuális...
2010. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
akár normális, akár nem, szerintem elfogadható a homo-/biszexualitás, ha kulturáltak azok, akik vállalják másságukat (tehát nincsenek melegfelvonuláson, stb.)
2010. jún. 24. 21:51
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
már hogy lenne elfogadható? abszolút természetellenes, ráadásul undorító is, illetve természetesen megvetendő dolog. az ilyeneknek alapból létezniük sem kellene.
2010. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az olyanok nem kellenének erre a világra,mint az utolsó válaszoló.Nyilván azokat,akik pávatollal a seggükben kamionokon rázzák,én sem tolerálom,de akik meghúzodnak a háttérben és nem dicsekednek vele,valamint engem nem bántanak ezzel,azokat elfogadom olyannak,amilyenek.

Az a szomorú,utolsó,hogy Téged annak ellenére is képesek bizonyos emberek szeretni és elfogadni,hogy egy unintelligens és intoleráns,IQ-mínuszos,csordaszellemű senkiházi vagy.S mindezt mondom úgy,hogy hetero nő vagyok.

2010. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
23:20-nak mondanám: az intoleráns jelző akkor lenne érvényes, ha az effajták elfogadása normális lenne. IQ-minuszos? ennek semmi köze az értelmi szinthez, mindenkinek megvan a saját véleménye. Csordaszellemű pedig te vagy, mert mész a sok idióta liberális után.
2010. jún. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggodj, ettol meg nem vagy meleg! Ettol szimplan b(_)zi vagy.
2010. jún. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Különben én sem azt mondtam hogy utálom a homo és a biszexuálisokat , csak arra hívtam fel a figyelmet gohy ne keverjük őket a heterokkal.Otthon mindenki azt csinál amit és akivel akarja , de nem kéne felvonulgatni és mutogatni magukat mert ettől már nekem is hányingerem van...
2010. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az MINIMUM bi, de semmiképp nem hetero
2012. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!