Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Őszintén, ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Őszintén, ti mit tennétek ha a férjetek, barátotok lebénulna?

Figyelt kérdés

Ha ne adj Isten lebénulna deréktól lefelé egy baleset következtében ti hogyan fogadnátok?

Egy autóversenyző nemrég szenvedett súlyos balesetet, és ez lett a következménye. Fiúként elgondolkodtam, hogy ez hogyan érintheti a menyasszonyát, mekkora lemondásokat követel tőle a továbbiakban, mennyire változik meg a párkapcsolatuk.

Elhiszem, hogy szeretitek és természetesen támogatnátok, de lehet egy örök életen át ilyesmit tenni fiatal párként?

Mondanom sem kell, hogy ez mikkel jár, mindenki fel tudja mérni, hogy mit jelent.



2018. okt. 26. 17:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Làtom valakinek fàj, azért nyomkodtàk le a vàlaszomat. Akinek nincs szíve annak nincs. Bele kellene törődni, nem megsértődni az igazsàgon. Annyira gyerekes ez a lepontozgatàs...
2018. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
49%

A nagymamám húga 28 éves kora óta tolószékben ül, egy balesetben eltört a gerince. Most 79 éves, és kinéz max 50-nek. Őt látva, vele beszélve fel sem tűnik, hogy tolószékben ül. Ebből kiindulva természetesen a férjem sem hagynám el, gyerekkorom óta úgy nevelkedtem, hogy ezzel teljesen normálisan együtt lehet élni. Amikor felhúztuk egymás ujjára a gyűrűt, megfogadtuk, hogy jóban-rosszban, egészségben-betegségben. Szembe is köpném magam, ha emiatt elhagynám. A szex nem minden, de meg egyébként is léteznek módok, hogy működjön. Gyereket lehet vállalni így is, rengeteg embernek működik.


Szóval én mindenképp mellette maradnék, sérülés ide vagy oda.

2018. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
43%
Vennénk egy jó elektromos kiskocsit és az ölében ülve száguldoznánk, kirándulnánk.
2018. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Pumukli alfahím ***** válasza:
52%
Férfiként írom,van egy Nagyváradi fiú,aki előszőr egy Bukaresti klubban focizott. Azután, ha jól tudom kiment egy holland klubhoz,és az egyik edzésen ütközött egyik játékostársával,olyan rosszul esett hogy eltörött a nyakcsigolyája. Nyaktól lefelé, teljesen lebénult szegény srác. Volt egy barátnője,de közös megegyezéssel szakítottak. Nem ítélem el a nőt,fiatal és gondolom gyereket szeretne és a srác sem akarta maga mellett tartani. Sajnos hogy vannak ilyen tragikus esetek. Azért remélem hogy valahogyan fel fog épülni a fiú.
2018. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

tuti, hogy nem hagynám el.


gyerekünk már van, dolgozni tudna sérülten is (programozó). biztos sokban változna az életünk, de ez elsősorban a praktikus dolgokban (mozgás, akadálymentesítés) mutatkozna meg. egy ilyen "apróság" nem tántorítana el mellőle. (de pl. az alkoholizmus igen.)

2018. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
8%

Minden nő elhagyná. Aki azt írja, hogy nem, az vagy hazudik, vagy nem ismeri magát.

Amúgy Wickensre gondolsz, ugye?

2018. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted a férfiak maradnának, akik egészséges nőket is ott hagynak a farkuk miatt? Ne nevettess.
2018. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%
Férjem van, két gyerekünk. Szó sem lenne róla hogy magára hagyjam. Soha. Megfogadtam hogy mellette leszek betegségben is. Nagyon szeretjük egymást immáron több éve. Ő azt mondja hogyha ketekesszékes lesz vagy lenne valami miatt, toljam csak a Dunába, ne szenvedjek vele. Én csak kinevetem, és megmondom hogy még pelenkázni is fogom ha arra rászorul. Le lehet pontozni, lehet mondani hogy nyálas, nem izgat. Én szeretem a férjem. Nem csak ha vidámság, egészség és pénz van, hanem akkor is mikor borúsak a napok, beteg, vagy megcsappan a pénzügyi tartalékunk. Ha én belerokkanok, akkor sem hagynám soha cserben, egy csapat vagyunk.
2018. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
16-nak: Te pedig nem ismered a házasságom és a szerelmünket ami sok éve töretlen, úgyhogy legyél szíves a magad nevében beszélj.
2018. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Igen, Wickensre gondoltam.

Mindenesetre szép és valahol megnyugtató, hogy bizony vannak olyan nők, akik komolyan veszik ezt az egészet.

Reméljük Wickens mellett is kitart a menyasszonya.

2018. okt. 26. 21:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!