Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve nem tudok túllépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem tudok túllépni az exemen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt párommal 3 éve szakítottunk, de még a mai napig sem tudom őt elfelejteni. Nagyon szerelmesek voltunk, viszont nem tudtam megbecsülni. Sokat veszekedtünk, 1 év után szakítás lett a vége.

Utána körülbelül másfél éven keresztül folyamatosan keretük a másikat, sokszor összefutottunk, kavartunk is, szerelmet vallottunk a másiknak, a végén mégsem lett belőle soha semmi.

Neki féléve új párja van. Akkor eldöntöttem, hogy ideje végleg búcsút mondani neki. Egy ideig ment is, de néhány napja volt a születésnapja. Írtam neki, ő pedig megkérdezte, mi újság. Nagyon jólesett tőle, mert egyáltalán nem számítottam rá. Jól elbeszélgettünk aznap. Elköszöntünk egymástól, azóta pedig nem keresett.

Megint felkavart bennem valamit. A lelkem mélyén még mindig várom, hogy visszajöjjön hozzám. Valami oknál fogva, mindig is azt éreztem, hogy összeköt minket valami különös dolog.

Talán azért nem tudok továbblépni, mert ezt érzem, ebben hiszek.

Viszont most már nagyon szenvedek a hiánya miatt. Illetve rettentően szeretethiányom is van, vágyom rá, hogy legyen valaki. Csak úgy meg nem tudok belefutni kapcsoltba.

Hogy zárjam le? Hogy fogadjam el, hogy köztünk vége? Volt már valaki hasonló helyzetben?

23/L


2018. okt. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
1 év ilyen semmit mondó kapcsolatnál nincs eget verő szerelem:D Több éves, veszekedés mentes kapcsolatban van, de nem így:D
2018. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy ez időtől függne.:)
2018. okt. 26. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
1+ Több mint 7 év alatt 1x volt egy hatalmas balhé-egy nagy szerelemnél-ott be is fejeződőtt. Előtte zéro cirkusz. Itt volt szerelem.
2018. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megértelek, én is egy év viharos nagy szerelem és hirtelen szakítás után majd 5 évig nem tudtam túltenni magam rajta. Ebből 3 évig még fülig szerelmes voltam, a maradék kettőben átfordult gyűlöletbe, próbáltam elfelejteni, másnál vigasztalódni, stbstb. Végül sikerült, új hobbi, új környezet, munkahely, új szerelem, ezek segítettek. Csak magadat tudod ebből kirángatni. 26/N
2018. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 6ève szakítottam a pasimmal és 5ève vagyok együtt a mostani párommal de még mindég sokat gondolok az exemre van hogy vele álmodom van hogy arra gondolok mi lett volna ha...

Szeretem a mostani páromat együtt èlunk csodálatos ember tudom hogy imád engem enis őt de mégis fura érzés fog el ha az exemre gondolok!

Lehet azért mert ő volt az első akinek oda adtam magam neki is én voltam az első lány akivel le feküdt.

22l

2018. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!