Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nem tudok túllépni az exemen, miért?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, már két éve élek párkapcsolatban a jelenlegi barátommal, akit nagyon szeretek.. viszont hiába szeretem, sajnos képtelen vagyok kiverni az exemet a fejemből, pedig vele már 3 éve szakítottunk.

Egy középiskolába jártam vele, sokszor beszéltünk annak ellenére, hogy mindkettőnk kapcsolatban volt. Aztán egy éve ő elment egyetemre, most pedig én készülök továbbtanulni. Azt hittem, amíg nem látom, (és már egy éve nem láttam!) végre ki tudom verni a fejemből. Hát nem sikerült, nagyon sokszor gondolok rá.

A kapcsolatunk már nem olyan jó, nem sokszor beszéltünk ezalatt az egy év alatt, mióta elment, mégis itt tartok.


Szeretném őt elfelejteni, túllépni végre ezen az egészen. Nem is értem, hiszen szeretem a barátomat! Hogyan felejtsem végre el őt? Nem szeretnék már rá gondolni.


2017. jún. 12. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi nincs meg a barátodban,ami az exedben igen ?
2017. jún. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!