Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék végre túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék végre túllépni az exemen?

Figyelt kérdés
Már lassan hét hónapja szakított velem életem eddigi legnagyobb szerelme, de én még ugyanolyan szerelmes vagyok belé mint amikor összejöttünk, szinte nincs perc, hogy ne gondolnék rá és rettenetesen hiányzik. Habár harag nélkül váltunk el nem tartjuk a kapcsolatot, eddig egyszer futottunk össze a metrón véletlenül, ott volt az új barátnője is. Nekem is komolyan udvarol egy férfi, élvezem a társaságát és egy kiváló embernek tartom (talán az exemnél is jobb embernek), de valahogy nem tudok belé szeretni, talán mert még mást szeretek, így a dologból nem is lesz semmi, pedig komolyak a szándékai és nagyon megszeretett, viszont nyilván nem fogom hitegetni és kihasználni... de nagyon aggaszt, hogy egy csomó lehetőséget elszalasztok azzal, hogy olyasvalakit szeretek, aki nem lehet az enyém és nagyon félek az évekig tartó egyedülléttől, elegem van a kapcsolatban élő barátnőim sajnálkozásából, a szüleim noszogatásából, tényleg tovább akarok lépni, de teljes szívemből szeretem azt az idiótát... Szóval hogyan lehet a nagy szerelmet elfelejteni és az érzéseket megszüntetni a lehető leggyorsabban? Vagy tényleg évekig kell létezni a nagyvilágba, amíg magától elmúlik?

2017. okt. 29. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj esèlyt az udvarlodnak es lehet igy konnyebb lesz a felejtes
2017. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg mindenkit az exedhez méregetsz, addig nem fog menni.

Főleg azért, mert az idő szépen megszépíti az exed tulajdonságait, amivel egy hús-vér ember egyre kevésbé fog tudni versenyezni.


Kezdj el ismerkedni, engedd, hogy megismerjenek, ha nagyon nem megy, akkor keress segítséget (pszichológus).


7 hónap még nem a világ, de hidd el, az ex szellemével le lehet még tölteni 2-3 évet.

2017. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az az idióta" miért szakított veled? ha azt kicsit kielemeznéd, talán sikerülne megértetned magaddal,hogy nem érdemli meg hogy tovább vesztegesd az idődet.

Miért vagy úgy elvarázsolva tőle még mindig? Komolyan kérdem.

2017. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi volt a szakításotok oka anno? Ő szakított vagy te?

Mióta vagy együtt jelenlegi udvarlóddal vagy még csak ismerkedési fázisban vagytok ott?

2017. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ő szakított velem, mert nála elmúlt a szerelem. Kicsivel fiatalabb nálam, első komoly nő voltam az életében, szóval számítottam rá hogy ez lesz egy idő után. Talán azért szeretem még mindig ennyire, mert minden nehézségünk, nézeteltérésünk ellenére annyi szeretetet és figyelmességet kaptam tőle mint eddig senkitől. Egy idő után a rossz tulajdonságait megtanultam szeretni is, nem csak tolerálni. Habár érzelmileg még elég zöld volt rengeteget nyújtott nekem és mellette magam is úgy gondolom, hogy egy jobb ember lettem, sokkal figyelmesebb, érzékenyebb és türelmesebb másokkal. Valahogy az egész lénye, minden porcikája és tulajdonsága motivált. Hasonló lelki alkatok vagyunk, hasonló célokkal és életszemlélettel, szóval benne a lelki társamat és legjobb fiú barátomat is elvesztettem. Mindennek ellenére passzív vagyok, nem akarom visszaszerezni, küzdeni érte, ennyire nem akarom magam megalázni. Felejteni akarok. Az udvarlómmal már egy hónapja tart a dolog, még nem vagyunk együtt, inkább csak randizgatunk, szóval még időben ki tudnék szállni, mert nem jön az érzés. Kedvelem, vonzónak találom, ha vele töltök időt persze csak ő létezik számomra. De nem szeretem szerelemmel, ő viszont igen..ezért nem akarok esélyt adni neki, félek hogy csak hitegetem és megbántom.
2017. okt. 30. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Adj esélyt az udvarlónak, nekem is 2 hónap kellett anno, míg a párom megtörte a jeget :) de ugyanígy gondolkodtam, hogy én nem tudom megszeretni, azt egyik nap ránéztem és azt gondoltam "nem akarom, hogy kisétáljon az életemből".

Na ott változott meg minden.

2017. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!