Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elfogadott a társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadott a társkeresésben a hierarchia, mint "add lejjebb az igényedet" vagy "keress a saját súlycsoportodban"?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni azt, hogy ezt a hierarchikus nézetet, miért nem utasítják el? Miért jó ez? Szerintem mindenkinek jó lenne, ha nem lenne ez a hierarchikus nézet, mert ha mondjuk valaki nem találja a párját, akkor nem fogják a fejét telebeszélni azzal, hogy add lejjebb az igényeidet és keress a súlycsoportodban. Mindenki ugyanolyan ember, mint a másik. Egy párkapcsolat is úgy működik jól, ha mind a ketten oda vannak egymásért és nem úgy, hogy nincs semmilyen kémia, de jól van ez így legalább nem vagyok egyedül.

Válások is egyrészt emiatt vannak és, ha van gyerek ő szívja ezt meg leginkább.

Egyik barátomnak is ezzel tömték tele a fejét, hogy nem valami jó pasi ezért saját súlycsoportjában keressen, ha mutatott képet, hogy milyen lányok tetszenek neki, akkor megszégyenítették azzal, hogy nem vagy jó hozzá. Nagyon leesett az amúgy is alacsonyan levő önbizalma, de rá egy jó pár évre végre talált magának egy nőt élete legelső barátnője és azóta együtt vannak. Nem adta le igényeit inkább próbálta összeszednie az önbizalmát.


2018. okt. 27. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

“Mindenki ugyanolyan ember, mint a másik.”


Aha, szóval neked mindegy, hogy egy buta, rosszindulatú, igénytelen, csúnya stb nővel jössz össze, vagy egy okos, szép, kedves nővel? Ha szerinted mindenki egyforma, akkor minek válogatsz. Ja, azért, mert neked kell a bombanő, de téged meg fogadjanak el egy valószínűleg csúnyácska lúzernek? Ezt hívják egoizmusnak.

2018. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Felőlem mindenki olyan társat keres, amilyet akar, de ha nem jön össze, ne hisztizzen, miért nem adnak neki esélyt.
2018. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert ez nem egy webshop, ahol azt rendelsz, ami tetszik. Itt a másiknak is van beleszólása, hogy akar-e veled lenni. 😑
2018. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem KELL senkinek se le lejjebb adni az igényeiből, az ismerősök ilyenkor csak rávilágítanak, hogy egy rémes személyiséggel rendelkező, ostoba, tanulatlan, műveletlen, igénytelen stb. férfinek nem lesz esélye egy szép, intelligens, jófej nőnél, és ugyanígy egy hasonló proli nőnek se lesz esélye soha egy értelmesebb férfinél.
2018. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm a napi általánosító mondatodat, ezért érdemes volt válaszolnod!


#3 Ezt én tudom, ez nem újdonság, le is írtam, hogy fontos a kölcsönösség, de ha valakinek nem egyből jön össze még nem kell újjal mutogatni rá, hogy biztos fenn hordja az orrát, és nem a kategóriáján belül keres. Meg mi az, hogy kategória? Igen a társkeresés nem egy webshop, de ez a kategória dolog is olyan, mintha csak tárgyak lennénk, akiket tárgyiasan értékelnek. Tehát a hierarchikusan gondolkozók gondolják webshopnak a társkeresést.

2018. okt. 27. 13:18
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Benyögöd, hogy minden ember egyforma, de én vagyok az, aki általánosít😂Fu, van baj..
2018. okt. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan szinten igaz, hogy ha egy nő nem sportol semmit, ő se Cristiano Ronaldo-alkatú pasit várjon el, vagy férfiban ugyanez, csak valamelyik másik híres női sportolóval behelyettesítve.


Jó, valamennyi vonzalom kell, mert a minden mindegy, csak legyen mentalitás is kiábrándító.

2018. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem tudom, mit nem lehet érteni a kategóriákon. Pl egy programozó matematikus, aki sportol, jóképű és cége van, az nincs egy kategóriában egy hájas, ápolatlan, 8 általánost végzett takaritónővel. Ettől még nem kizárt, hogy valami csoda folytán összejönnek, de attól még nem tartoznak egy kategóriába. Érted?
2018. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki ugyanolyan ember, mint a másik.


Ezt rakd ki az üzenőfaladra. Kíváncsi leszek a reakciókra. :)

2018. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te megfogalmazásodban csupán azt jelenti, hogy a felszín fontos. Egyedül a külső alapján döntöd el, hogy a másik kívánatos-e számodra szexuálisan. Aki nem tetszik, az nem is érdekel. Nos, ez oda-vissza így működik: a másik félnek is egy pillantás felmérnie, hogy te tetszel-e neki vagy sem. A te belső értékeid sincsenek ám a homlokodra írva!
2018. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!