Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szertnék elvállni de kicsik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertnék elvállni de kicsik még a gyerekek. Ti meddig várnátok a válásig így?

Figyelt kérdés
16 éve együtt vagyunk még csak 40 éves nő vagyok. A gyerekek ssületése óta lassan de biztosan megromlott a kapcsolatunk. Nem értünk semmiben egyet a gyerekneveléssel kapcsolatban, elhidegültünk szex sincs már köztünk 1 éve. Nem szeretem őt már. Nem veszekszünk a gyerekek előtt! Az ő érdekükben civilizáltak vagyunk. Még kicsik 5 és 8 évesek. Férjem bem lép mert neki jó ez a felállás hogy én mint takaritó, szakács és gyermeknevelőként itt vagyok, én pedig nem akarom hogy a gyerekek szenvedjenek egy válás miatt mert túl kicsik. Viszont nem vagyok még olyan öreg hogy ne lehessek boldog valaki mással. Ti meddig várnátok hogy a gyetekek hány évesek legyenek mielőtt szétmentek az apával? Mert ők így itt most boldogok és belefájdul a szívem ha arra gondolok szétszakítsam az életüket közöljem anya és apa elvál és szétköltözünk stb.. Az ő boldogságuk fontosabb a számomra mint azcenyém! Volt már így itt más is?
2018. okt. 27. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekek csak gyerekek, nem pedig hülyék. Szerinted nem veszik észre, hogy anyu és apu boldogtalan? Ha válni akarsz, akkor most válj el. Kifogások mindig lesznek.
2018. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Voltam. Aztan kiderult hogy a gyerekeim mindent tudtak, érzékeltek a maguk módján, hiába nem veszekedtünk. Tudod mennyire megkönnyebbültek hogy elköltöztünk? De erre csak utólag jön rá az ember.
2018. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
6%
Gyereket vállaltál-akkor felneveled, utána oda mész és akkor ahová akarsz. A mozaikgyerekféle fertelemben meg ne gondolkodj, mert a több mint 3/4 részük sérül, nagyon komolyan még jobban, mint ha egyik szülő örökre kilépne az életükből, és soha többet nem látnák.
2018. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
3+ Ilyen idősen meg mint te vagy, inkább azzal foglalkozz, hogy fel tudd nevelni a gyerekeidet és ne egy új fazonon/fazonba. Nem 20 éves elkényeztetett liba vagy, hanem 40. Azok a gyerekek meg még nagyon kicsik. És nem egy életünk van, hanem ha már megszülted őket, akkor kutya kötelességed szeretetben, normálisan, ahogy nekik jár felnevelni. Nem egy új faszival, meg szeretőkkel, és annak a gyerekeivel, hanem az édesapjukkal akiktől származnak.
2018. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha fontos neked a boldogságuk, akkor először mindent tegyél meg, hogy a házasságotok működjön. Ez nem azt jelenti, hogy olyan szerelmesek vagytok, mint az elején, hanem a fontos dolgokban egyetértés van.

Ha nem megy, akkor válni kell. Teljesen mindegy, hogy 5 és 8 évesek, vagy 15 és 18. Neked nem mindegy, hogy 40 vagy 50 évesen!

2018. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
5 Nem ő a lényeg, hanem a gyerekek, akik láthatólag, az írása alapján nagyon jól érzik magukat az édesapjuk társaságában.
2018. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

kicsik a gyerekek, de azért annyira már nem....


Meddig akarod, illetve akarjátok játszani a tökéletes párt? míg végül te illetve ti magatok is elhiszitek, hogy csupa boldogság és szenvedély az egész?


Rendben van, hogy a gyerekek az elsők, de attól, hogy elválsz még lehetnek ők az elsők. Attól még együtt lehetnek az apjukkal és az anyjukkal is. Nem ti lennétek az elsők akik ilyen korú gyermekek mellett elválnak.


Ha normális az apa és az anya, akkor megfelelően tudják majd nevelni a gyermekeket és mindent megadni nekik.


Nekünk 4 éves volt a kislányunk mikor a feleségemmel elváltunk, ő 34 volt én 37 és mindent meg tudtunk oldani, a különköltözést, a gyereket, a nevelést, és , hogy mellette mi magunk is boldogok lehessünk.


Az éveid elszaladnak.....és későn jössz majd rá, hogy féltél lépni...

2018. okt. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#6

Erre nem vennék mérget, ha mindig a gyereknevelés a fő vitaforrás. Két ekkora gyerek csak azt látja, hogy miattuk veszekszik anyu és apu.

2018. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a hozzá állással, addig fogod tolni a válást, még el nem végzik az egyetemet.
2018. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Nem értünk semmiben egyet a gyerekneveléssel kapcsolatban," - ez okoz valamilyen nyílt vitát vagy feszültséget a gyerekek előtt? Miben nyilvánul meg?


"Nem szeretem őt már." - beszéltetek már a nyitott házasságról? Ha mindketten elfogadjátok, esetleg kalandozhatnál te is, ismerkedhetnél, aztán majd elválik hogy lesz! Ha meg úgy adódik, hogy találsz egy normális férfit, akár le tudjátok úgy is zongorázni a válást, hogy a lehető legkisebb zökkenővel járjon. Persze ehhez kell majd a férjed is, de az még a jövő zenéje.

2018. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!