Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy belészeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy belészerettem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba az egyetemről akivel nagyon jó a kapcsolatunk de én többet szeretnék. Csakhogy van valakije.. Belehalok ha nem lehetek vele csak vele tudom elképzelni hogy leéljem az életem. Ha elmondom neki mit érzek iránta jót teszek azzal? Nekem óriás megkönnyebbülés lenne mert úgy érzem megőrülök ha nem tudatom vele
2018. okt. 27. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondhatod neki az ami történhet az egyik hogy kerülni fog a másik az hogy el lesz veled ezután is de nem érdekli mit érzel mivel ott a párja. Nem fogsz meghalni amiért nem veled lesz nyugi találsz majd olyan lányt akinél majd eszedbe jut a jelenlegi és aztnem mondod majd hogy úr isten komolyan ezt hittem szerelemnek?és hogy meghalok nélküle? Ugyan már.
2018. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
ha foglalt a lány mindkettőtöknek csak kellemetlen lesz, ha elmondod neki... ráadásul jó eséllyel a jó viszonyotoknak is búcsút mondhatsz majd ezután :/ senkinek sem teszel jót vele...
2018. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha szereted, akkor elengeded. Foglalt. Majd találsz mást. Ha sikerül elszeretned a párjától, majd tőled is jól elszeretik. Ezt tartsd szem előtt.
2018. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogod van elmondani az érzéseidet, azzal még nem ártasz senkinek. Még ha a lány nem is dobja miattad a barátját, de úgy gondolom, egy értelmes felnőtt nő értékeli az őszinteséget. Az már más kérdés, hogy ő hogyan fog dönteni, valószínűnek tartom, hogy el fogtok távolodni egymástól, viszont neked sem jó a jelenlegi helyzet sem. Voltam én is így, amikor megpróbáltam titkolózni egy csaj előtt, iszonyúan rossz és nehéz volt, ráadásul úgy éreztem, hogy hazugságra épül a kapcsolatunk, hiszen próbáltam úgy tenni, mintha csak haverság lenne. Neked kell mérlegelned a helyzetet, hogy mi a jobb: még hosszú időn keresztül őrlődni, vágyakozni a nagy valószínűséggel elérhetetlenre, vagy vállalni a jó viszony megszakadását. Ha te is úgy érzed, hogy a vallomás után neked könnyebb lenne, akkor mondd el, és ha elutasít, akkor egy ideig nagyon fog fájni, saját tapasztalat, de később jobb lesz, és találsz majd valaki mást, aki egyedülálló.
2018. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!