Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak engem nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak engem nem érdekel egy lány múltja, hogy hány férfival volt együtt és milyen dolgokban vett részt?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy most milyen és, hogy most velem van. Miért fáj az sok pasinak, ha egy lány sok férfival volt? Félnek, hogy konkurencia jobb volt, mert bénák az ágyban?
2018. okt. 28. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nagy vonalakban mindenkit érdekel a másik múltja, nem véletlenül.
2018. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Engem érdekel, mert tudod, a múltja is ő, tehát nem is az, hogy mit csinált, mert olykor-olykor követ el hibát az ember, de ha jellemzően olyasmit művelt huzamosabb ideig, ami az én értékrendem szerint helytelen, az a személyiségét, attitűdjét hitelesebben mutathatja be, tehát, hogy milyen ember. Egy ember viselkedése változhat, az alaptermészete nem.
2018. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

érzelmileg hűvösebbé válhat a sok kapcsolatban volt csaj.

úgy van vele,hogy oké ő nem vesződik megy is tovább az első nem is nagy problémánál.

míg aki nincs ennyire kiégve neki fontos lesz,hogy megtartson téged és ezért tenni is képes lesz.

2018. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
amiért nem néz ki jól az önéletrajzodon se, ha minden 3 hónapban máshol dolgoztál
2018. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a barátnőd nem ezt mondta. 🙂
2018. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem is lesz, te alpári bunkó.
2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen de kisebbségben vannak a hozzád hasonlók.
2018. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Persze hogy érdekel,nem akarok egy fél város által lestrapált nőt,betegséget sem akarok elkapni.
2018. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedul, engem sem erdekelt soha nincs idom sem energiam axon rugozni h elottem hany pasija volt mert ez abszolut nem szamit plusz allati gyerekes egy no multjaban vajkalni szamokat illetoen.
2018. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!