Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhat boldog kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat boldog kapcsolatot egy lábfétises pasi?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
könnyebb dolgod nem lesz tőle
2018. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Én is imádom a női lábakat, volt is már barátnőm, nem egy. Csak kulturáltan kell felvezetni, lehetőleg nem első pár randin. 🙂
2018. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is l.fétises vagyok, de nagyon nehéz erre megfelelő nőt találni. Sokan eleve elutasítják, mikor azt sem nagyon tudják, hogy mi is ez.

Mo.-n nagyon kevesen lehetnek olyan nők, akiknek ez bejön.

2018. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Nana.

En el is varom h a ferfi az legyen. Szerencsere a ferjem is az.

2018. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen :D A barátomnak is lábfétise van, parázott is rendesen attól, hogyan mondja el nekem, de mivel szerintem ez nem olyan dolog, ami nekem fáj vagy ilyesmi, ezért belement. Azóta meg én is elkezdtem élvezni, jó látni, hogy imádja :D
2018. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!