Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látnál jövőt egy olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Látnál jövőt egy olyan férfival, aki nettó 900 forintos órabérben dolgozik Budapesten és nincs vagyona, hónapról hónapra él?

Figyelt kérdés
Csatlakoznál hozzá hogy együtt éljetek gazdasági szövetségben?
2018. okt. 29. 08:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Fordított helyzetben a férfi választja, hogy eltartja-e a nőt.


Gazdasági szövetségben nem élnék senkivel.

2018. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire átmeneti az állapot. Én jelenleg a párommal élek együtt, diplomás mérnök vagyok, viszont első körben csak gyakornoki munkát sikerült találnom így a fizu az csak az adott hónapra elég, nem élek nagy lábon sosem tettem, csak azt veszem ami szükséges és így se jut egyébre félretenni maxi egy-két ezer forintot tudnék havonta, de ezt meg inkább arra költöm, hogy néha meghívom a párom kajálni/moziba ne mindent neki kelljen fizetni ha mennénk valahova. Sajnos tudom milyen érzés ez és tudom, hogy pocsék, de engem motivál az, hogy átmeneti időszak, egy év múlva felvesznek teljes állásba. Konkrétabban választ adva a tényleges kérdésre pedig, pont ebből kifolyólag, ha tudnám, hogy az illetőnek ez csak átmeneti állapot és egyébként célja az, hogy ezen amint tud változtasson akkor nem lenne gond, inkább azzal, ha ezt élete végéig így tervezi. Rizikós az albérlet onnan "bármikor" kitehetnek nem akarnék életem végéig albérletben lenni, szeretnék saját lakást és ezzel a legtöbben így vannak.
2018. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20 évesen talàn. 30 körül, mikor màr csalàdra vàgyik egy nő ki van zàrva. Éhenhalàsra nem lehet gyereket vâllalni, a gyes, gyed, csed nevetséges, és ilyenkor a pasi fizetése nagyon fontos. Persze lehet kenyéren-vizen nevelni gyereket, de én nem vállaltam volna ezt.
2018. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egyetemi tanárként nettó 775Ft-ra jön ki az órabérem, a válaszok alapján ezért esélytelen vagyok párkapcsolatra és az élet is ezt igazolja.
2018. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemi tanárként is lehet plusz munkákat vállalni. Cikket írni, előadásokat tartani, magánórákat tartani.
2018. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
58%

"Cikket írni, előadásokat tartani, magánórákat tartani."


Ebben igazad van, de sajnos a cikkírásért nem kapunk pénzt, évi 2 tudományos folyóiratban kell publikálnunk.

Előadásokkal is bombáznak minket szinte havi szinten kell valami, továbbá konferenciák, amit ismételten nem fizetnek, sőt még a költségeinket is csak részben, ha nyerünk a pályázaton, amúgy saját zsebből az egész!

Szombaton vannak a távos órák, ami szintén nem fizet 2-3 éve.


Hétköznapra elég érdekes az órarend, első 2 óra van, hosszú kihagyás és 14-18-ig órák, vagy beteszik az összeset délutánra, mivel a kisgyerekesek vannak a korábbi időpontokban, a család nélküliek meg ebéd után.


Előző évben jól megszívattam magam a korrepetálással, egy napon volt csak szabad a délután, ekkor be sem kell mennem dolgozni.

-Megkértek korrepetáljam a bukás közelében levő srácot, 8 alkalomból 2-ön jelent meg, ott is idő előtt lelépett. Egy alkalommal jelezte csak, hogy nem jön, végül 3000Ft-ra ráment 7 napom, utazással, várakozással, stb. elment 36 óra, 83Ft-os órabér :)

-Ismerősök gyerekeire is ráment közel 120 órám, ingyen csináltam, de soha többet!

-11 diákkal írattam ingyenes szintfelmérőt, hogy lássam mit tudnak. A legjobb 6%-os lett, közöltem az eredmény a szülőkkel, akik megsértődtek és egyik észlény tettlegességhez folyamodott, hogy ne nézzem h***-nek a gyerekét!

Erre is elment közel 30 órám, amit nem fizetett senki.

-Volt olyan aki feljelentéssel fenyegetett, mert nincsen áfás számla, de amúgy 1 Ft-ot sem fizetett és csodálkozott, hogy nem vállaltam be a gyerekét.


Dolgoztam egy iskolának, késtek a papírmunkával és csak a hitegetés ment, 5 hét után meguntam és többet nem mentem, pénz meg sehol.

Idén br. 3000Ft-ot fizetnek, a szerződést is megkaptam heti 1 órára szól, elmegy az utazásra 400Ft, adózás után marad nettó 1100Ft. Keveset fizet ráadásul 3-4 órám rámegy, de pont egy 6 órás lyukban van, így belefér.

A menzás ebéd kijön belőle, de következő félévre nem vállalom!

2018. okt. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jajj istenem! A kérdező hol nyavajog?? Én egy betűt sem látok a kérdésben, ami erre utal! Nőgyűlölő?? Hol írt ilyesmit? Saját magatok nyomorát látjátok bele, lol
2019. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!